reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Clo bromergon metformine biore wszystkie leki juz ponad pol roku clo to moja 3 dawka w tym roku podwojna na dodatek i nic.... cisza. Na dodatek maz mi sie rozchorowal i pisze mi ze goraczke mam to nawet jak bede miala t zasrana owulacje jego robaczki moga nie dac rady... ehh zycie
 
reklama
Ja Ci powiem tak, próbować zawsze warto. Właśnie może wtedy, kiedy wydaje Ci się, albo jeseś pewna że to nie ma prawa się udać, to będzie zupełnie inaczej? ;>

Wszystko pójdzie po Twojej myśli, to tylko kwestia czasu :)
 
Moze poprostu to jeszcze nie moj czas albo w ogole nie jest mi pisane nie miec juz dzieci. No zobaczymy jak to bedzie. Albo napierw jest mi dane prace sobie zmienic a poznniej zajsc w ciaze...
Na szczescie jeszcze 1,45 h w pracy i domek. Zrobie owu test i zobacxymy czy chociaz sie zbliza ale martwi mnie to ze jak wczesniej pisalam kilka dni temu ze mi skoczyla tempka yo dzien po test owu byl ciut mocniejszy od tych sprzed dwoch dni to juz nie kumam bazy totalnie. No nic ide pracowac moze jakas umowe chociaz zrobie na poprawe humoru
 
Nie martw sie moja kochana pie.rdo.laa tez chora jest:p antybiotyk bral do poniedzialju ale i rmtak sie smarka i pokaszluje no i oslabiony ..

W tym cyklu jakos na luzie podchodze juz nie mam cisnienia .. 14cykl czy 24 juz roznicy nie zrobi..
Co ma byc to i tak bedzie a Ty miss napsiiiikaj na test owu moze jednak szuja sie tylko kamufluje??
 
Ostatnia edycja:
Ewelinka
Kolega od nas pracowal w play i mowi ze o niebo lepiej. Bo mniej produktow mniej zje***ych procedor i zasad jakos chorych. Tk to w sumie nie byl tylko audytor rutyny sprzedazowej. Mamy w rutynie pare punktow o ktore musimy zapytac no i ja o dwa nie zapytalam . Wiec po 5 h babka wrocila i dala mi oswiadczenie o niestosowaniu rutyny sprzedazowej. Jutro manager regiony przyjezdza jest ostty czepia sie i w ogole wszystko dla niego kazdy robi zle. Wiec psychicznie chyba musze sie przygotowac na rozmowe z nim. Z reszta chyba mi to wisi. Powoem mu ze jak uwaza ze nie powinnam tu pracowac to niech mi da papier i po sprawie bedzie. On nie bedzie mial problemu ze mna ja nie bede sie tak stresowac i po sprawie. Tak mu dokladnie powiem bo ja juz psychicznie nie mam kompletnie sily na to prace.
 
reklama
Miss w Play wszystko zalezy od tego czy pracujesz w salonie własnym czy dealerskim.. ja bylam u dealera ktory wymyslal nam mnostwo dodatkowych rzeczy... ktore później egzekwowal... jak sie trafi na własny badz normalnego dealera to super :-D no i u Nas byl dodatkowy TK wysylany przez dealera... ahhh nie chce juz myslec. Juz tam nie pracuje i nie ma sie co denerwowac :-)
 
Do góry