reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Kciuki będą raczej potrzebne na przyszły miesiąc ;)

W takim razie ja trzymam kciuki za Ciebie, żeby w pracy jakoś znośnie minęło i bezproblemowo przede wszystkim ! :) Może tylko tak wszystko się szykuje w czarnych barwach, a okaże się zupełnie inaczej :)
Będzie dobrze Misiu ! :)
 
reklama
Shawty
Dziekuje :-* mialam nadzieje wczoraj ze on dzis nie przyjedzie ale moja wtopa spowoduje ze napewno bedzie i bedzie stal przy mnie jak slup i kazdej rozmowy sluchal. Mam nadzieje ze jednak go zaskocze 3 biznesami i ze klient sie pojawi
 
Napewno napisze. Ale wieczorkiem po 19 tej jak bede juz wracala pociagiem. Jak dobrze ze juz piatek. Jeszcze tylko jutro i noedziela wolna.

Dzisiaj mezowi zapowiedzialam ze nawet jak bede smutna i wnerwiona to ma sie mna zaopiekowac porzadnie i udobruchac z naciskiem na drugi czlon slowa pomijajac udo :p powiedzial ze jak najbardziej wiec moze mimo zlego nastroju zostane zmuszona do prokreacji ;-)
 
Akurat przytulanie jest bardzo dobre na stres i nerwy :) człowiek się tak po tym rozluźnia, że wszelkie nerwy odchodzą :)

To w takim razie czekam na sprawozdanie z dzisiejszego dnia ;)
 
:-)
Pewnie tak, ale ja jak mam mega nerwa to albo odwracam sie tylkiem i ide spac albo jest sex prawie ze brutalny ale przyjemny haha :p
Jak przezyje dzisiejszy dzien i nie dostane wypowiedzenia to nie bedzie tak zle. A moze Bog mi wynagrodzi to owulacja ;-) marzenie, wiem. Bo ja juz spisalam na straty ten cykl. Ale moze uda mi sie cos we wtorek u gina wynegocjowac z ta femara

Kasik (tylko nie pamietam czy P czy Z-wybacz:-) ) czy dobrze wyczytalam ze ta femara to glownie lek antyrakowy? No i co bardzo wazne nie uposledza wzrostu endometrium? Jak w ogole go bralas w jakie dni i jak szybko owu byla... przepraszam za potok pytan ale bardzo zainteresowal mnie ten lek


Boze im blizej Wro tym cisnienie mam wyzsze ... :-\ mam nadzieje ze bedzie od rana zeby bylo juz po wszystkim a nie takie wyczekiwanie
 
Ostatnia edycja:
Witam się kawką :)

Ja jak na razie w super humorze, bo właśnie jestem ostatni dzień w pracy :-D:-D:-D:-D:-D i urlopik, marzyłam o tym dniu. Co prawda dzisiaj do 17, ale przeżyję jakoś :biggrin2::biggrin2::biggrin2:

missiiss nie załamuj się i nie odchodź od nas. My Cię tu potrzebujemy, a Ty nas :) Postaraj się tyle nie stresować, Ja wiem, że to bardzo trudne, bo też mam podobną robotę, ale jakoś olałam to wszystko i sama jestem sobą zdziwiona, że tak teraz to wszystko spływa po nie. I rzuć te papierochy, bo to Ci na pewno nie pomoże, a wręcz przeciwnie. My Ci pomożemy rzucić, no nie dziewczyny? :)
Ja na Twoim miejscu wyrzuciłabym w cholerę te testy i przestała mierzyć temp., Ja tak zrobiłam i wcześniej jak mi dziewczyny tak radziły, to uważałam, że to głupie, ale teraz jak tak zrobiłam, to super się z tym czuję. Ja nie wiem, który mam dziś dzień cyklu :)

mychunia dobre wieści, oby tak do końca.

KasikP bardzo Ci dziękuję za inofolic,wczoraj już zapodałam sobie pierwszą podwójną dawkę :), mam nadzieję, że przyniesie mi szczęście i zarażę się od Ciebie fasolką :) Nazwisko na kopercie super, ale się uśmiałam :)

babydust Ja też ostatni dzień w pracy i urlopik, jutro ok. 22 wyjeżdżamy:-)

shawty trzymam mocno kciuki za test!!!!!!!!!!

Miłego dnia życzę wszystkim :)
 
Misss ja 4 lata temu kupilam sobie e- papierosa z nastawieniem ze rzucam! Przez pierwszy miesiac palilam wszedzie gdzie do tej pory nie palilam bo nie smierdzialo, a kolejne juz o nim zapominalam i ostatecznie po 4 miesiacach od zakupu bylam juz wolna od nalogu. Zaznacze ze od tamtej pory nigdy, ale to nigdy nie mialam ochoty zapalic. Polecam.
 
reklama
No tez tak mysle. Pod warunkiem ze przechodzi sie na niego po to by rzucic a nie bo jest cool :p
Mi sie udalo i jestem dumna z siebie!
 
Do góry