reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Kasikz
A co to za lek? Cos jak clo tylko mocniejsze?

Ewelinka
No slyszalam ze we wlasnym gorzej niz u agenta. Bardziej pilnuja. Ja mam nadzieje ze tez juz niedlugo pozegnam sie z salonem z powodu ciazy a nie z powodu zwolnienia mnie. No nic co bedzie to bedzie ja nie mam wplywu
 
reklama
Brawo Ash:* to nie kciuki tylko twoja nauka :)
A mnie chyba grypa zoladkowa bierze bo zaczyna mi sie cofac i slabo mi sie robi bleeh

Ide mojego Panicza obciac bo obrosl w piorka na glowiee :p

Lisica odezwij sie co u Ciebie!!!!
 
shawty19 babydust doskonale Was rozumiem :tak::tak::tak: ja też do owulki jestem opanowana, po niej wpadam w ten wir domysłów :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: znam ten ból, ale cóz jak tak bardzo pragniemy dzidziusia :tak::tak::tak:
lilymarlen dziś byłam badać tarczycę - na usg wszystko ok, wyniki z krwi będą po południu. poza tym żadnych badań jeszcze nie robiłam. chodzę na nfz do takiego fajnego gina, mówił że skoro nie ma non stop mojego K w domu (bo tylko chwilowo na weekendy), to nie wiadomo czy to ze mną jest coś nie tak czy po prostu nie trafiamy z dniami. alllleeeeeeee już od sierpnia będzie mój ukochany w domku więc wtedy już się sobą zajmiemy.


babydust, shawty19, missiiss ja mam co miesiąc tak samo jak Wy. Czekam jak durna żeby mi sie skończyła @, potem odliczam dni żeby było bliżej do owulki w końcu niby jest, próbujemy, próbuję się nie nakręcać, a zaraz po owu zaczynam czuć, że zbliża się @. Początkowo myslałam, że te objawy świadczą o ciąży, ale niestety :( W tym miesiącu i tak się nie nastawiam na zbyt wiele, bo próbowalismy tylko raz a i tak pewności nie ma, czy akurat tedy była owu. Bołał mnie wprawdzie brzuch i śluz był dobry ale nie robiłam testu.
malena - to super, że przynajmniej USG w porządku, a za wyniki krwi &&&&&&&&&&&&, napisz koniecznie, co wyszło.Ja też się czassamzastanawiam, czy nie trafiamy w dni, czy co, czy może przyczyna leży w hormonch/żołnierzykach czy czort wie w czym. Faktem jest że nie zachodzę i już :( ToTwój K. będzie biedny od sierpnia :rofl2: w każdym razie 3mam kciuki za Was i wszystkie inne Staraczki. A póki co cieszę się na urlop, to juz w następną sobotę :laugh2:
:happy:

Buziaki!
 
liliMarlene tarczyca chyba w porządku - wynik 1,35 (zakres 0,25-5,00), chociaż gdzieś kiedyś przeczytałam, że najlepszy wynik aby zajść w ciążę to od 2 - nie wiem ile w tym prawdy :confused::confused::confused::confused::confused: ja już odliczam do @ - 9 dni. objawów "ciążowych" brak :-p:-p:-p więc i tym razem...lipa :-:)-( jakież to zaskoczenie, jak miesiąc w miesiąc...ja jak kiedykolwiek zobaczę te II kreski na teście to jak bym 6 w lotto wygrała:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok: zawsze jak mówię, że ja to nie mam szczęścia to mój K mówi "masz szczęście, że mnie masz" :-):-):-) potrafi mnie rozbawić pomimo tych 12 lat spędzonych razem :-):-):-)
 
liliMarlene tarczyca chyba w porządku - wynik 1,35 (zakres 0,25-5,00), chociaż gdzieś kiedyś przeczytałam, że najlepszy wynik aby zajść w ciążę to od 2 - nie wiem ile w tym prawdy :confused::confused::confused::confused::confused: ja już odliczam do @ - 9 dni. objawów "ciążowych" brak :-p:-p:-p więc i tym razem...lipa :-:)-( jakież to zaskoczenie, jak miesiąc w miesiąc...ja jak kiedykolwiek zobaczę te II kreski na teście to jak bym 6 w lotto wygrała:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok: zawsze jak mówię, że ja to nie mam szczęścia to mój K mówi "masz szczęście, że mnie masz" :-):-):-) potrafi mnie rozbawić pomimo tych 12 lat spędzonych razem :-):-):-)

malena któraś z dziewczyn mi pisała, że najoptymalniejsze jest TSH 2, ale potem czytałam z necie, że też 1 i nawet któraś z mniej niż 1 zaszła... Więc wydaje mi się, tk na zdrowy rozum, że masz dobre TSH, w każdym razie za wysokie (tak gdzieś 4) nie jest zbyt dobre. Ja się natym kompletnie nie znam i odczekam, co na wyniki powie moja gin. Kochana, jak ja się cieszę, że ktoś oprócz mnie ma dokładnie takie same problemy i odczucia. Ja mam co cykl fazę, że czekam na objawy ciązy (choć sama nie wiem, jakie by miały być), a gdzieś na 7-10 dni przed @ zaczyna mnie pobolewać brzuch i czar pryska :( Już teraz sie z tego śmieje, bo co mi zostaje, ale pewnie, że za każdym razem to przeżywam i czasem rycze w poduszkę. Zwłaszcza przykre to jest jak się ciągle dowiaduję, że znajome/ich córki/siostry itp. właśnie są w ciązy...Ale przecież kiedyś się nam musi udać, co? Damy radę!!! Jak już zbadasz tarczycę, to zrób też ine badania. Któraś z dziewczyn pisała, żeby zbadać prolaktynę. I męża zbadaj, o ile już tego nie zrobiliście.

Pozdrawiam wszystkie Dziewczyny!
 
Kasikz
Noe wazne czy drogi ale moze by pomogl? Eh moze nie pojde we wtorek do pracy tylko wezme chorobowe i pojde do gina... sama juz noe wiem. Najsmieszniejsze jest to ze mam dzis sluz plodny a testy owu coraz bladsze... wychodzi na to ze owu chyba byla pare dni temu jak 3 dni temu miala dwa razy wzrost tempki a pozniej ona spadla i bolaly mnie jajniki kilka dni.... czyli co moglo byc owu ale cos nie poszlo i pecherzyk nie pekl? Bo 4 dni temu ewidentnie byl mocniejszy.... aaaa oszaleje chyba zaraz. Juz nie mam sily plakac mi sie chce i z tym dniem jutrzejszym w pracy i z ta pieprzona owulacja :-:)'( przepraszam chyba naprawde powinnam odejsc z forum na jakis czas :-( bo jestem jak bomba zegarowa :-(
 
reklama
lilyMarlene muszę wybrać się do gina po "zestaw badań" :tak::tak: nigdy nie przypuszczałam, że będzie to takie trudne :-:)-( bo przecież niby jestem zdrowa, nie za stara (29 lat), partner 4 lata starszy, miesiączkuję w miarę regularnie, seks nie jest tylko z potrzeby prokreacji, śluz zmienny to już nie wiem o co kaman:confused::confused::confused::confused: może poziom hormonu odpowiedzialnego za utrzymanie ciąży jest zbyt niski??? zagłębiam się w to coraz bardziej i nic z tego nie mam:-:)-:)-(
 
Do góry