reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Dziewczyny czytajac Wasze historie jestem pod wrazeniem Waszej sily i woli walki. Mam nadzieje ze w koncu wygracie i zycie da Wam ten najbardziej wyczekiwany prezent!
Lalka moze za wczesnie jest jeszcze? Mimo wsztystko &&&&&&&

Kurcze nie widze Waszych suwaczkow w telefonie...
Moje staranka zblizaja sie wielkimi krokami. Strach sie bac :D mamy jeszcze tyle do zrobienia w domu. Na pewno nie zdazymy :/
 
A no dziewczyny mega wspolczuje z tymi wlosami,naprawde dzielne jestescie, ja jak myslalam ze mam lysienie androgenowe to zalamalam sie;/
 
Lalka - 10 dpo to po in vitro moze być bladzioch a inseminacja tak ja naturals, jeszcze z dni bym z testem poczekała:cool2:
 
Dziewczyny wpadłam sie pożegnać. Życzę Wam samych dwóch kreseczek a szczęśliwym zafasolkowanym szybkich i łatwych porodów. Było super byc z Wami przez te miesiące, ale dalsza moja obecność tu jest niemożliwa. Tam na gorze zdecydowanie nie chcą abyśmy mieli dziecko nie wiem czy w ogóle wiem ze na pewno teraz. Dlatego tez obecność tu jest dla mnie zbyt bolesna...
Buziak dla każdej z Was i każdej fasolki :*


Julia zrób badania o których rozmawialiśmy i wyślij mi wyniki na pw, odczytam bo dostanę powiadomienie.


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
Laleczko- za wcześnie mimo wszystko. Zaczekaj jeszcze z tym testowaniem i betowaniem. Wiem, że ciekawość etc., każda z nas przechodziła, bądź przechodzi to samo, no ale ... myślę że nie masz się co śpieszyć. Żadnego etapu przez to nie przyspieszysz, a jedynie zafundujesz sobie dodatkowe emocje, niepotrzebnie.

Blair-​ zostań, proszę.
 
Ostatnia edycja:
Blair dziekuje jak zrobie przesle wyniki bo pomyslalam ze pobiore zelazo zrobie badanie jak nie wzrosbie robie te co pisalas bo troche kosztuja...
Ale kochana co sie stalo??!! Niezostawiaj nas tak wytlumacz prosze....
Teraz sie denerwuje bo cos musialo sie wydarzyc i tysiac mysli co.....?????:-:)-(
Bardzo bym chciala bys zostala ale to by bylo egoistyczne wiec ....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry