reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

wiedziałam że zrozumiecie :*

KasikP ślub będzie tak jak jest zaplanowany

może wczoraj źle to napisałam to nie jest wina G, po prostu los się tak układa, teraz ma np straszną alergię, wszystko Go boli i nie w głowie Mu serduszkowanie. Ech wczoraj się tak zryczałam, że dziś cała zapuchnięta jestem.

Trzymajcie się ciepło :*
 
reklama
Blair - będę trzymać &&&& za ciebie, forum też nakręca dlatego odpocznij i wrócisz do nas jak poczujesz że możesz.

Buziole dziewczynki I FLUIDKI
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Blair kochana moja :* doskonale cie rozumiem, ale mam nadzieje ze bedziesz czasem tutaj do nas zagladac.. ja tez miałam takie chwile ze musiałam odpoczac i to dało widoczny skutek :) tak wiec trzymam kciuki za Ciebie i za Twojego G :*
 
Blair- Kochana, od siebie to mogę Ci powiedzieć, że ciąża pojawi się wtedy, gdy najmniej się jej spodziewasz. Sama znasz moją historię. Szczerze życzę Ci tego samego i mam nadzieję, że niedługo powrócisz tu na forum i ogłosisz cudowne wiadomości. Mocno trzymam za Was kciuki!

Yesenia- jeszcze nie wszystko jest stracone. Test mógł teraz nie wyjść, gdyż stężenie hormonu ciążowego może być jeszcze niewystarczające, aby wyczuł go test. Głowa do góry!

Majdaczek-
ciągle odliczamy czas do Twojego urlopu, pamiętasz? :)
 
Hej dziewczynki;-)

Dzis rurka leci na bete;-)

Ktos jeszcze testuje?

Trzymam mocno &&&&&&&&

Kasik dzis robilas test? Jest szansa ze za wczesnie zrobiony?


Troszke ogarne w domu i edytuje liste nazza staraczkowa;-)
 
Witam :)
Anula
pamiętam, pamiętam i dziękuję Ci bardzo :tak:

Blair powodzenia i bądź dobrej myśli.

U mnie weekend przeleciał, za nim się obejrzałam :crazy: Przy okazji trochę się strachu najadłam. W sobotę wylądowaliśmy z młodszym synem na pogotowiu. Tydzień wcześniej coś go ugryzło w stopę, było dużo płaczu, obłożyłam mu nogę lodem, dałam wapno i posmarowałam maścią na ugryzienia. Na drugi dzień nie było nawet śladu. W piątek wieczorem strasznie go to na nowo zaczęło swędzieć i pojawiło się zaczerwienienie. Rano całą stopę miał spuchniętą, i wielki czerwony "placek" na stopie, bardzo gorący. Po jakimś czasie to zaczerwienienie się powiększało i pojawiło się już na górze stopy. Stopę miał całą strasznie gorącą. Pojechaliśmy na pogotowie. Pani doktor obejrzała stopę, wezwała chirurga, który stwierdził, że trzeba zobaczyć, czy nie ma coś tam wbitego. Grzebał igło w stopie mojego syna, a on nawet nie drgnął, nawet się nie poruszał. Aż wszyscy w gabinecie byli w szoku. Lekarz powiedział, że jeszcze takiego małego dzielnego pacjenta to tu nie miał, ale mamusia była dumna z synusia :tak: Okazało się, że wbitego nic nie ma, dostał antybiotyk. Na szczęście na drugi dzień już było dużo lepiej. Ale stres był ogromny.

KasikP dziękuję, że o mnie pamiętasz. Ja do @ mam jeszcze 5 dni, na razie powstrzymuję się od robienia testu, choć nie wiem jak długo wytrzymam :-D Boję się, że zrobię za wcześnie, dopatrzę się jakiegoś bladziocha, narobię sobie nadziei, a potem i tak @ przyjdzie. Ale z tego co pamiętam to Ty jeszcze nie miałaś terminu @?

Trochę się tu opuściłam, więc witam wszystkie nowe , za wszystkie testujące trzymam kciuki, a tym z dwoma kreseczkami gratuluję.
Miłego dnia życzę
 
Ostatnia edycja:
Yesenia mam nadzieje ze po prostu zrobilas za wczesnie test.Kochana ja tez mam dola takiego jak stad Do Polski...Mam nadzieje ze ten dzien szybko sie zakonczy nimi ze dopiero 9 a jutro bedzie lepsze...
Musimy wierzyc ze sie pouklada bo jakie mamy wyjscie
 
reklama
Do góry