reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Rurka, każda ciąża jest inna i to, że w poprzedniej miałaś szybko widoczne, to nie oznacza, że teraz Ci się nie udało. Kochana, ja na telefonie jestem i bez powiększania widzę ll piękne kreseczki :) Jestem dobrej myśli.

Aschlee, zdrówka dla córki :* Kochana, co się dzieje? :(

Julia, moja starsza córka od małego ma problem. Już sama nie wiem co mam robić. Kupę kasy wyszłam na żele, balsamy i płyny do kąpiel aby pomogło i nic. Na szczęście znalazłam antybiotyk w maści i na razie pomaga,ale mogę tylko tydzień smarowac jak codziennie, albo co drugi dzień i przez 2 tygodnie, a później przerwa. W przerwie znowu pojawia się jej. Biedna cierpi :(

Mychunia, w takim razie &&&&&& za Twojego męża. Napisz później, które miejsce zajął :*

Nic mi się nie chce. Około 16-tej mają znajomi przyjść, a do tej pory muszę ogarnąć mieszkanie. Na szczęście mało mam do sprzątania.
 
Mąż zajął 11 miejsce, ale fakt faktem nic nie chciało mu brać... najważniejsze, że i tak zadowolony :tak:

my po obiadku jedziemy na święto herbaty do Cieszyna :-D
 
hej :)
Witaj Moniusia :)
Czy Wy tez nie możecie wytrzymać takich temperatur? ja się cała gotuje od środka:p
Trzymam kciuki za wszystkie II kreseczki :*
Polecacie dziewczyny moze jakis test owulacyjny? czy wgl go robic czy zdać się na obserwacje organizmu..??
Milego wieczoru :-)

Tinuś: ja nie mieszkam w PL i nie wiem, czy testy ClearBlue można kupic w Polsce, ale ja jestem z nich bardzo zadowolona. One zamiast kresek pokazują buźkę i stopień płodności przez 4 dni, w tym 2 najbardziej płodne. Jedno opakowanie wystarcz na dwa cykle, w sumie 10 próbek.
Pozdrawiam :)
 
Hej dziewczyny.

Rurka ja tez widze twoje bladziochy. Moje tez takie byly dopiero z 2 tyg pozniej zrobilam znowu bo chcialam miec taki wyrazny. Wiec nie denerwuj sie tylko idz na betke.

Dziewczyny dziekuje czuje sie nienajlepiej ale nie chce tu zrzedzic.

Milego weekendu
 
reklama
Do góry