reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Witajcie
wpadłam sie tylko "pochwalić" ze zrobiłam dzis aż 2 testy ciązowe i oba wyszły pozytywne :-) Drugi był dla potwierdzenia, nie wierzylam w ten pierwszy ...
 
MisiaMonisia Gratulacje :*
Rurka nie załamuj się..ja tez widzę II kreseczki. Wszystkie chyba wady wzroku nie mamy , bd dobrze :)
Wątpliwości jak tam z narzeczonym ? mam nadzieje ze wszystko idzie ku dobremu :)
Pozdrowionka :**
 
Dziekuję gwiazdki forumowe za zyczenia.:-) Nie jestem nic w stanie więcej napisac, po trzech dniówkach, nie żyję.
 
misia monisia... bardzo Ci gratuluję... i mam nadzieję, że będzie nam dane razem "maszerować" do porodu....

dziewczyny jesteście mega kochane!!!!!!!!!!!!! nawet nie wiecie jak mi głupio, że takie zamieszanie wywołałam... 30 lat w tyłku a takie dylematy....:baffled: w poniedziałek beta na 100%!!!!! inaczej osiwieję albo zeświruję... ale pewnie rano i tak sikańca trzasnę jeszcze.... ahhhh ta niewiedza doprowadza do szału!!!!!!!!!
ps. wydaje mi się że owu mogłam mieć ok 25/26 czerwca czyli ok 10 dni temu.... może to dlatego takie bladziochy? bo za wcześnie? albo się nakręcam znowu...
 
Jej zescie naprodukowaly:-) a ja tak z doskoku tu podczytam was i chce sie zabierac za pisanie a tu albo mlody sie obudzil albo ktos wola albo cos jeszcze. Ale mis w niebieskim domu leci wiec mam chwile :-)

Misiamonisia
Gratulacje :-)

Rurka
Skoro mialas tak owu to takie bladziochy w 10 dpo sa na miejscu:-) w zwiazku z tym ze ostatnio bladziochy byly wszedzie a z ciazy nici nie gratuluje narazie. Ale &&& mocno trzymam. Pieknie je widac wiec musi byc cos na rzeczy :-) takze beta w poniedzialek i w poniedzialek bedziemy gratulowac ;-)

Miglocka
Najlepszego kochana :-)!!

Malus
Dziekuje ze pytasz u mnie w porzadku. A u Ciebie widze jedna z dziewuszek cos ze skora ma? Azs... nie wiem co to. Mij Jasko teraz dostal w zgieciach lokciowych i kolanowych jakis chrostek zastanawiam sie czy to nie potowki? Nie wiem jak wygladaja bo nigdy ich nie miaal. Kurcze ale u Ciebie co to za cholerstwo ze tej Twojej niuni tak ciagle sie pojawia :-\ a co dermatolog powiedzial? Ze to tak bedzie caly czas? Buxiak dla was:*

Dominika
U nas tez tak leci dzien po dniu. Mam nadzieje ze jak bedziemy testowac kolejny raz to z pozytywnym skutkiem ;-) ja juz od dzis clo biore wiec owu za jakies 13 dni :p

Ale dzisiaj duszno strasznie na dworze. Jutro lato kwiatow wiec caly dzien z glowy-fajnie. A w poniedzialek do pracy po poltorej tygodnia odpoczynku masakra jakas. Nie wiem jak sie ogarne.
Ostatnio przegladalam spizarke i znalazlam ziola ojca sroki na plodnosc. No i ze maja tam w sloicxku chyba z 5 miesiecy to od wczoraj je parze sobie. Tak jak z jasiem w ciaze zaszlam z clo i jeszcze te ziolka pilam bo patrxylam w zeszyt :-) wiec teraz procz bromergonu ziola ojca sroki clo i len co dwa dni. Oby sie udalo
 
Ostatnia edycja:
Missis trzymam kciuki za kolejny cykl. Ja tez za 2 tyg probuje ;)
Misiamonisia gratuluje!!! Dlugo sie staraliscie?
Mligocka odpoczywaj!
Malus wspolczuje tego azs u malej. Moj byl strasznym alergikiem ale powoli z tego wyrasta. Mielismy troche problemiw skornych wiec znam temat... ostatnio myslelismy ze ma na psa ale na szczescie nie...uffff... za to na roztocza w skali 0-6 ma 6 :(
Rurka ja slepa widze bladziocha!!! A moze zrob test innej firmy jutro rano?? Kiedys pisalam ze robilam testy i wychodzily negatywne po czym kupilam innym zrobilam 4 dni przed planowana @ na dodatek po poludniu i wyszedl pozytyw!! Na drugi dzien rano zrobilam tej poprzedniej firmy i dalej negatywny.
 
reklama
Do góry