reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Rurka, to nie jest tak, że dzisiejszy test musi pokazać ciemniejszą kreseczke. Testy są różne. Mi przy dwóch pierwszych ciążach kreseczki nie wychodziły, dopiero w 5/6 tygodniu. Najlepiej idź w poniedziałek na bete i nie rób tych testów, bo idzie się zalamac. Będzie dobrze. Musisz być dobrej myśli.

Mligocka, kurde. Mam nadzieję, że jednak to ciąża. Mocno zaciskam za Ciebie kciuki.

Missis, jak tam? :*

Mychunia, u nas 30 stopni i czasami wydaje się, że deszcz ma być. Liczę na deszcz, bo duszno. Jakie zawody u Twojego męża?

Wątpliwości, dziękuje że pytasz :* U mnie jakoś leci pomalutku. Martwię się Oliwką, bo ma azs i skóra podgoila się, ale ostatnio ma pod pachą i to wygląda jak oparzenie i koło kupy też ma. Czytałam, że pot przy azs może doprowadzać do ran. Ale Oliwka nie usiedzi tylko biega jak szalona. A poza tym w niedzielę nad morzem byliśmy. Było super. Dziewczynki zachwycone. Planujemy kolejny wyjazd 15.08 :D A jak u Ciebie?:*

Aschlee:*, Julia:* Mychunia :*, Ewelina :*

Asia, Anulka, jak się czujecie? :*

Kasia, Blair, co u Was? :)

Brrr, kochana odezwij się i napisz co u Ciebie :*
 
Dzien dobry.

Dominika dziekuje ze pytasz corka tak sobie ucho dalej boli wiec caly dzien lezy w lozku:tak:

Malus :*

Rurka strasznie mi przykro:-(

Mam dzisiaj meeega dola wiec za duzo nie bede pisala.
Milego
 
oszaleć można...
malusiolka pocieszyłaś mnie trochę... ale u mnie w poprzednich ciążach jak robiłam test to od razu dwie krechy... tyle, że wtedy aż tak się nie nastawiałam na testowanie jak teraz
 
Ostatnia edycja:
Aschlee zdrowka dla malej! A co sie dzieje?
Ja ci powiem ze ja wstalam lewa noga;/

Malus biedna ta twoja coreczka z tym cholerstwem:/

A oto testy rurki, sa niewyrazne fotki ale ja widze kreski na nich...
Od gory to jest pierwszy ktory byl robiony
Nizej z dzisiaj
 

Załączniki

  • 1404546586006.jpg
    1404546586006.jpg
    7,2 KB · Wyświetleń: 74
Maluś jak fajnie, że się odezwałaś ;* mąż bierze udział w zawodach wędkarskich o puchar wójta naszej gminy :tak: idę tam na koniec zawodów mu pokibicować jeszcze trochę :tak: ale była teraz na zakupach i bez swetra i peleryny od deszczu na stawy się nie wybieram :-(

rurka
ja tez na obydwóch testach widzę kreseczki, leć w pon na betę :tak:
 
oj julia ... widzę ze tu to już wogóle nie widać nic...

a ja to już nic nie widzę... tzn na tych które leżą przede mną to widać faktycznie... ale na zdjęciu prawie nic
 
rurka jak twoje lezace przed toba sa jeszcze bardziej wyrazne to dobrze :) bo ja widze te krechy a to juz duzo :)
u mnie punkty pobran sa otwarte w soboty i niedziele wiec moze ...
nie wiem jak dla ciebie ale ja nie cierpie niepewnosci
lepiej znac prawde nawet jesli nie jest fajna :/
 
ja też nienawidze niepewności .. ale u mnie nie ma punktów czynnych w soboty.... Ostrołęka małe miasto...:confused2:
 
reklama
Do góry