reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Mligocka, życzę Ci filiżanki kawy, która ktoś dla Ciebie zrobi, telefonu od starego przyjaciela, samych zielonych świateł na Twej drodze i oczywiście wymarzonej i bezpiecznej ciąży, a później zdrowego dzidziusia;)
Przykro mi z powodu tego testu, może coś było na rzeczy?

Rurka, może coś było na rzeczy, ale ciąża się nie utrzymała albo to taki bladzioch widziany na sile bądź "pod kątem".

Mississ, co tam u Ciebie?

Aschlee, jak córcia?

Asia, jak się czujecie?

Wątpliwości, mam nadzieje ze ten zwrot w zachowaniu Twojego faceta nie jest chwilowy i każdego dnia będziesz miała "swoje urodziny".

Motylku,100lat-spoznione, ale szczere.Zycze Ci bezpiecznej 2 polowki ciazy, krotkiego porodu i zdrowego bobasa;)

Joasia, my mamy Goldena lubi się pluskac w wodzie, ale na hasło "chodź do mycia" zmyka ile sił w łapach.;)

Dziewczyny we wrześniu, jeśli będę miała naprawione swoje 4x4 mamy zamiar zająć się z mezem off roadem;)
Wzięłam się za siebie, biegam:p
Miłego dnia;)
 
reklama
dominika... kurcze akurat ten bladzioch nie był ani na siłę ani pod kątem... był naprawdę wyraźny... kurcze nie mam jak wam zdjęcia wstawić... ale to już i tak nie ważne...:no2:
 
Rurka a ten negatyw to z sikanca dzisiaj czy z bety ?
bo sikance nie koniecznie dobrze pokazuja :/ moze mialas innej firmy dzisiaj
 
hej dziewczyny :tak:

niby ciepło, bo 25 stopni w cieniu, ale coś się chmurzy ciekawe czy popada:confused: oby nie, bo mąż na zawodach jest...

rurka ale jak to:confused: :-( ja już nic nie rozumiem

mligocka wszystkiego naj ;*
 
ojj julia jak się tak moooooooocno przyjżałam to niby niby coś tam ale to takie coś że nawet pod uwagę nie biorę.....
tak test innej firmy - sikaniec, bety nie robiłam....
mychunia ja tym bardziej.... a w duszy już się cieszyłam... teraz tylko ryczeć mi się chce!!! nie rozumiem... naprawdę nie rozumiem...

sory... wiem że to głupie... i nic nie wnosi po tylu godzinach... test leżał w łazience obejżałam go właśnie kolejny raz.... no niby jest cień....cień cienia... ale powinien być teraz ciemniejszy a nie jaśniejszy chyba???? a poza tym w czasie przewidzianym na odczytanie wyniku ten cień był jeszcze jaśniejszy pod światło dosłownie.... uznałam z marszu za negatyw.... :( na nic już nie liczę :(
przepraszam was za to zamieszanie... nie wiedziałam, ze tak to wszystko dziwnie wyjdzie... :(
 
Ostatnia edycja:
rurka sikance czasami plataja figla
ja dalej trzymam kciuki zbey to byla ciaza :)
jezeli nie chcesz zyc w takiej niepewnosci to zrob bete :) bedziesz wiedziala na 100%
 
dziewczyny edytowałam post ten wyżej ..przeczytajcie... a co do wstawienia to nie mam jak ... jedynie mms wchodzi w grę.... nie mam jak zrzucić na kompa

beta dopiero w poniedziałek możliwa...
 
reklama
Do góry