reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Witam was
Wciąż was podczytuje na bierząco avy nie mieć zaległości.Przepraszam że się nie udzielam ale niemam weny na pisanie kochane ....
Pozdrawiam.
 
reklama
Jussastar ja mialam tak samo. Na początku ograniczylam forum ale potem kompletnie sie odcielam :-) Dziewczyny skoro dzisiaj robiłam bete to kiedy zrobić kolejna, zeby sprawdzić jak rosnie ?? Czy to bez znaczenia?
 
m-s, gratuluję badania prenatalnego :)

AsiaSzw- no weź wszystkie, będziemy siedzieć ciuchutko jak myszki pod miotłą :-p

Suseł, współczuję przebojów staraniowych...
 
W tym cyklu zaczęłam robić pierwszy raz w życiu testy owulacyjne... Jak jeszcze trzy i dwa dni temu była jedna krecha, tak wczoraj była jedna wyraźna a druga niezbyt, a już dziś są dwie krechy jednakowe. Czy dobrze rozumiem że w takim razie owu wystąpi do 48 godzin???
 
Agniecha83, ale masz fajnego lokatora :)

Anula1988, fajną macie historię :)


Susel, gratuluję decyzji!

Lalka, przykro mi...


Ewelinka_shn - twoje dzieciątko też mi się podoba :-D
 
doska1 - najlepiej po 48 godz. , ale jak nie masz możliwości to jak zrobisz po 72 tez sprawdzisz przyrost, są takie stronki gdzie się wpisuje wynik i czas pomiędzy i pokazuje czy w normie przyrasta.
....ale ja robiłam po 6 dniach ;-) a w pierwszej ciąży tylko siekańca
Powodzenia!
 
Doska -ja chyba tez po tygodniu robiłam ale mozesz i po 48h

Laleczko - co u Ciebie?
Kasia - popsuła mi sie klima w aucie, jak wracam do domu to jestem wykończona jakbym w polu robiła:-( bo przeciez jeszcze po drodze szkoła i zakupy, no i odbiad w domu też trzeba naszykować :sorry2:
Emek rozgląda się na większym autem wiec już palcem nie chce kiwnac by przy tym coś zrobić :baffled:

Prinncess Sara - jak sa dwie to działajcie juz dziś :tak: u mnie nigdy nie wyszly 2 jednkowe krechy mimo że owu ksiązkowe.

Asiulka - udanej podróży!!!!

Wszystkim miłego weekendu i fluidki
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
I po burzach. Na termometrze 18stC. O 10 mniej niż wczoraj o tej porze.

Miłego weekendu wszystkim.
 
reklama
hej dziewczyny :tak:

Motylku super, że dzidziuś taki silny :tak:

jołasia wszystkiego naj z okazji imienin :tak: ja mam w pon :-D u nas burze mają przechodzić od dziś popołudnia :-(

kasik
mi upały nie przeszkadzają ;-)
 
Do góry