reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Hej :)

PrincessSara działacie bo owu sie zbliża :) tylko pamiętaj ze te testy to potrafią tez oszukiwać, mi np pokazały sie dwie jednakowe krechy chyba w 11dc a owu była 17 czy 18dc. Ale warto je robić jako dodatkowy wskaźnik :)

Iwo no dzis to pogoda poszalala...

KasikZ duzo zdrowia w takim razie życzę, u mnie juz duzo lepiej :) nareszcie :) o chętnie dzieki :) bede pamietać ze jak podróże to do Ciebie :)

Asia Ty Kochana bez nas wytrzymasz, nie szukaj wifi tylko Szymem sie zajmij ;) tel zostaw w pokoju i wycisnijcie z Paryża 200% ;)

Ewelinka śliczne to Twoje małe ;) super ze wszystko dobrze :) mam nadzieje Mamusiu ze juz nie panikujesz ;)

MonaG ale śliczny brzusio!!!

Co do ślubu i wesela Rodzice powiedzieli ze mam wybić sobie z głowy ze za cos zapłacę, ze Oni planowali to jak planowali i mnie i ze bede miała wesele, sukienkę i wszystko tak jak sobie wymarzę ;) Kochani co? ;)

Ale siedzę i sie telepie, znowu trzeba krąg znajomych zawezic. Nie rozumiem ludzkiej zazdrości, podobno jestem mało zaradna bo nie mam kredytu na mieszkanie bo Rodzice mi kupili, zazdroszczą moim Rodzicom ze maja dom, ze ich stać na pewne dobra. Tylko k**** nie zastanowią sie ze ja juz od podstawówki pracowałam, pomagałam a od gimnazjum pracowałam juz normalnie, ze jak oni parazyli tyłki nad jeziorami to ja sie prazylam z "puszce" w której było chyba z 40-50*C i marzyłam o zwykłym prysznicu, bo taka była praca, nie pomyślą ile moich Rodziców kosztowało osiągniecie tego co maja... Sorry ze Wam tu sie "wylewam" ale aż mi sie płakać ze złości chce na takie niby "bliskie" osoby....


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
reklama
Blair - niestety zazrdość jest paskudna, zaproś tylko tych w którym masz relacje i lubisz przebywać :cool2:

Susełku - co się dzieje w pracy?

Ewelinka- bedziesz jeszcze raz robiła prenatalne? bo te ważne przepływy można dopiero po 12 tyg sprawdzić, nie wiem jak z przeziernością
 
iwo, Asia pracuje w Finansach i przez ostatni rok w tej firmie probowalam uporzadkowac ten chaos ktory mieli wczesniej "w ksiegach", ale doszlam do momentu ze nie potrafie tego zrobic. wielu informacji z poprzednich lat nie da sie znalezc albo ich nie bylo w ogole, a szefowa mimo wszystko wymaga. mimo ze tak naprawde ona nie zadbala wczesniej, zeby wszystko bylo tak jak powinno. jutro lub pojutrze planuje im powiedziec ze nie jestem w stanie tego zrobic i strasznie sie boje tej rozmowy i konsekwencji... caly weekend sie stresuje.

Blair wiem ze ciezko, ale postaraj sie nimi nie przejmowac. nie warto! zgadzam sie z iwo w pelni! :tak:
 
Witam z rana !

Motyl, zaszyłas się z katalogami "mój nowy dom"? ;-)

Blair87- zazdrość to bardzo brzydka cecha, ale niestety taka natura człowieka, nam tez krąg znajomych się mocno zawęził ale takie życie.
Nie przejmuj się;-)

Ewelinka - super "krewetek", ja rozważam przejść się na 3D dla podglądania, moja gin ma zwykłe
 
Dzien dobry.

Blair ja juz dawno zawezilam grono znajomych. Po co fałszywce . Nie przejmuj sie.

Susel kurcze odpowiedzialna masz robote. Trzymam kciuki za pozytywny przebieg rozmowy. Badz dzielna wszystko bedzie git :-)

Milej niedzieliii
 
Witam

suselku - Jeżeli progesteron w normie to lek bierze się 10 dni po owulacji. Tylko właśnie dobrze tak odczekać 3 dni on owulacji i wziąć w 4dpo wtedy wychodzi 14dpo i w 15 dpo test. Patrzyłam na twój wykres. Będzie cykl wtedy około 30 dni więc nie taki krótki. Myślę, że spokojnie zrób test w 13dpo tj 11 dzień brania leku. Jeżeli coś wyjdzie to wtedy weźmiesz tabsy dalej. Jeżeli lek ma coś pomóc, to przy takiej długości cyklu już na pewno pomoże.

Ja nigdy nie dotarłam do 10 dni brania luteiny. Zawsze wcześniej już w trakcie brania pojawiały się plamienia a następnie @.

Blair - z zazdrością tak jest, więc to nic nowego. Mówi się trudno. Nie ma co płakać za takimi znajomymi.
Jak dobrze zrozumiałam to rodzice Ci zapłacą za wszystko? ŁAdnie z ich strony. Super.

Miłej niedzieli.
 
Susełku - biedna jesteś :-( u mojego emka jest identycznie z księgowością, współczuje kobiecie która musi to ogarnąć

Ewelina - a to jestem spokojna :-)

Asiulka - wybywasz na plaże?

Nie tylko Motylek się zaszył ale i Anula też ;-)pewnie Home&you tyle że dla dzieci:-D

Kochane foteczka z rana
wstyd się przyznac ale mam 5kg na plusie, i chyba w dupsko poszło:-(

Buziaki for all :-********
 
reklama
Iwo rozumiem ze wszyscy juz wiedza :-) super brzusio. Kochana u nas chmuryyyyy mega, a ja do pracy i tak ide wiec z plazy nici.
 
Do góry