reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

jolasia kobietko ale mi narobilas smaka na frytki chyba zbiore sie do sklepu:tak:

Anka niestety nie pomoge bo nigdy nie korzystalam ale rzesy z checia bym sobie przedluzyla:tak: slicznie wygladaja takie dlugie rzesy;-)
U mnie upal fajowy wszyscy sie opalaja Maz juz fajnie sie opalil a ja mam ciemniejsza karnacje i lapie mnie wolniej:wściekła/y:
 
reklama
Aschlee - też mam ciemną karnacje po tacie i mnie Słoneczko nawet w krzakach łapie :D Jak byłam mała Mama mi wyszorowała kolana i zgięcia przy placach u dłoni szczoteczką, bo myślała, że jestem brudna, a byłam opalona :-D ale minus tego jest taki, że mi włosy szybko,brzydko jaśnieją...:baffled:
 
Witam. Już dawno nie pisałam, ale postanowiłam w końcu tu coś napisać. Pogoda fajna, że nawet na forum nie chce się pisać, trochę spraw miałam do pozałatwiania, a poza tym od 2-ch dni oduczamy młodszą od spania w pampersie. W dzień już nie pamiętam kiedy miała pieluchę na sobie, ale za to w nocy spróbowaliśmy i idzie w dobrym kierunku. Po pierwszej nocy o 6-tej rano siusiu zrobiła do łóżeczka, bo mamusia leniwa i nie chciało się wstawać :p Ale za to dzisiejszej nocy wstała Roksanka nam o 3-ciej rano sama na siusiu i poszła spać. Całą noc miała sucho :) Z tego co widzę, to nie będzie problemu z całkowitym odstawieniem pampersów. M mnie namówił do tego, bo pampersy się skończyły i był pretekst aby spróbować :) A poza tym we wtorek Oliwka kończy 4 latka i w głowię dużo myśli co na te urodzinki zrobić. Zaprosiliśmy rodziców męża, bo Oliwka chciała, ale teściowa do M dzisiaj zadzwoniła i powiedziała: "Nie przyjedziemy do póki mnie nie przeprosicie". Śmieszna jest, bo ja nie mam zamiaru przepraszać za to jak Ona nas traktowała. Teść z chęcią by przyjechał, ale Pani nie. Trudno, ale szkoda mi dziecka, bo posmutniała. Wynagrodzę dzieciakowi ten smutek i przygotuje jej fajne urodzinki. Znajomi mają przyjść z dzieckiem :) Tylko boli mnie to, że jak babcia zmarła, to pojechaliśmy do rodziców wspierać, a córeczka ich olała, a tak nas traktuje ;) Niech robi co chce. Może za jakiś czas otrząśnie się i stwierdzi, że źle robi, ale już będzie za późno, bo dziewczynki powoli zapominają o nich.

Motylku, gratuluję kredytu :* Kochana, a jak się czujesz?

Mychunia, dobrze że bakterię wykryli wcześniej. A jak u Ciebie? :*

xAnkax, ja Ci nie pomogę, bo się nie znam. Mogę tylko napisać Tobie to, że ten wątek nie służy tylko do pisania o ciąży, ale o wszystkim :)

Aschlee, testowałaś? :*

Asia, fajnie masz, że za 5 dni będziesz już w Paryżu :)
 
Anka - ja mam doswiadczenia . rzesy sa cudoooowne wytrzymują okolo 4-5 tygodni po tym czasie nalezy je uzupelnic (jesli nadal chce sie miec przedluzone rzesy)
teraz też mam założone :) tylko jedna rada : poszukaj kogos doswiadczonego z dobra rekomendacja bo taki dziewczyny ktore robia za 50-70 zl robia to szybko sklejaja rzesy klejem i traci sie wiele swoich rzes .. :)
naprawde bardzo bardzo polecam :)
 
Lalka - chyba u nas nie było inseminacji, bo dzieczynki pouciekały na ine wątki bardziej z tym zwiazane.

Asia - buuu a mi klima nie działa w aucie :sorry2:

Anka - a może kreseczki mamie zafunduj, moja szwagierka sobie zrobiła i pięknie wygląda, wogóle oczu nie trzeba malowac :tak:
A moja samopoczucie - jak parówka:-D w aucie ledwo wyrabiam, juz się czuje opuchnięta, starch pomyśleć o lecie:szok:

Maluśka - a jak twoj ząb? ps.wyślesz sms do Kini?
 
Iwo, z zębem dobrze. Ale zastanawia mnie tylko ta dziura, którą mam w dziąśle. Ciekawa jestem kiedy zarośnie. Mogę napisać SMS, ale coś konkretnego?

Dziewczyny, przekazuje prośbę od Administratora. Nie raportujcie Prywatnych Wiadomości, Admini mają już pełne skrzynki raportów. Poza tym "Zdobycze", to nowa funkcja i pracują nad tym.
 
Wątpliwości - dziękuję za odpowiedź, mam z polecenia kosmetyczkę, która bardzo dobrze robi, ale cena między 150 -250 zł w zależności od wersji natural czy full.
Iwo - wolę rzęsy + opalanie Mamie na Dzień Mamy zafundować, zwłaszcza, że pomysł ją bardzo ucieszył. Moja Mama nie jest taką typową Mamą gotującą, pracującą - owszem to też robi, ale gdy poznała Ojczyma to się kompletnie zmieniła pod względem dbania o wygląd. Schudła do 60 kg, zmieniła styl ubierania, zaczęła dbać o włosy, cerę, opaleniznę, paznokcie i przyznam szczerze, że jak na swój wiek (troszkę powyżej 40stki) wygląda lepiej ode mnie. Miłość uskrzydla i zmienia :-D Całusy Paróweczko Ty moja :-D (bez urazy oczywiście);-)
Malusiolka - masz rację - w końcu wszystkie jesteśmy tutaj Kobietami :-) Ja uważam, że tworzymy wszystkie tutaj (i nowe i stare) fajną ekipę, dzięki, której zawsze mogę uzyskać i pomoc i wsparcie i radę ;-) bez względu na temat czy zadane pytanie :tak:
A co do urodzin córki, bardzo mi przykro z powodu Teściowej. Brzydko, że jej zachowanie odbija się na Dziewczynkach :baffled: Znam z autopsji historię podobną, ale to się akurat tyczy relacji między dorosłymi(ja i T. - oboje jesteśmy rodzinami chrzestnymi córki T. brata). Poprzez kłótnię z rodzicami naszej chrześnicy nie mamy z nią od 3 lat kontaktu...przykre to, bo bardzo chciałam uczestniczyć w Jej życiu...:-(

Uwielbiam Was Wszystkie :happy2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry