reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Asiula -u mnie do przodu, czas szybko leci, dzień za dniem, tydzień za tygodniem. Zabieg mam 9 czerwca. Lądowanie w poczekalni wcale nie okazało się takie straszne jak się być wydawało, Pozwoliło pobyć myślom gdzieś indziej, odpocząć. Po zabiegu 2 tygodnie wolnego, niedługo urlop, słońca coraz więcej, zapach lata w powietrzu, ukwiecone łąki, maki , rowerowe wycieczki, kajaki, ciepły dotyk wiatru, letni deszcz (...)
Cóż romantyczna dusza jestem ot co:-D
Powróce do ,gry, z nowa energią:-)
Poczytam jeszcze przed snem, i się oddalam.
pozdrawiam.
 
julia jak tam sprawy z mezem? mam nadzieje ze nie jest to u Ciebie okres okoloowulacyjny ;-)

anula z czasem poczujesz sie jak u siebie :tak: zostan tu z nami bo mimo niektorych problemow to uwazam ze tu u nas calkiem milo, a wsparcie sie przydaje.

Kocicowa_Mama ostry ten Twoj post i przykro mi ze tak zle Ci tu u nas bylo. probowalam sobie przypomniec jak to u mnie na poczatku bylo i pamietam ze tez czulam ze jestem "z zewnatrz" grupy ale z czasem sie zaprzyjaznilysmy. wiec Beebs mam nadzieje ze zostaniesz.

Aschlee a Ty nie mialas testowac w srode? ale jestes cierpliwa! wiesz jak jest, nie ma @ jest nadzieja! :tak:

gabis a idziecie do lekarza z tymi wynikami? faktycznie nie sa najlepsze ale wyniki nasienia latwo poprawic nawet samymi witaminami, wiec glowa do gory! :tak: nie wiem jakie leki sie w Polsce bierze, ale lekarz napewno wam cos przepisze.

Blair oby @ jednak nie przyszla!! &&&& a widze ze postanowienie na nastepny cykl mamy takie samo!

Letta plamienie przed @ moze oznaczac problem z progesteronem, ale po to chyba nie. mysle ze to po prostu koncowka @, obserwuj sie w przyszlym cyklu.
 
Aschle - moje zdanie jest takie, ze powinnaś czekac z testem. Lekarka chyba wie co mowi. Twoj organizm jest jednak na troszke innych torach niz przed. Dkatego inaczej moze dzialac.

Malus - dziura w zebie napewno bedzie dlugo sie goic. Pamietaj by nie podrazniac tego miejsca. Fajnie ze mala odzwyczaja sie od pampersow. Pewno mile uczucue jak wstaje i mowi mama siusiu.

U nas jutro najcieplej. Juz dzis dolo popalic. A ja jutro jade do lekarza na kontrole. Juz mi nie dobrze na mysl o siedzeniu w aucie w pelnym sloncu. Jade taz zlozyc wniosek o nowy dowod. Ten juz pomalu traci waznosc.
Ziewam i ziewam. Zaraz powinien przyjechac M. Wykapalam psa. Teraz bidulek spi. Nie lubi wody.
Przeczytalam wszystkie posty ale jestem zmeczona.
Dobranoc
 
Suselku kochana w srode to mialam juz na badanie isc ale lekarka powiedziala zeby wstrzymac sie do przyszlego tygodnia

Jolasia no wlasnie to samo powiedziala lekarka ze zna mase przypadkow ze po poronieniu cykl jest rozchwiany,dziala inaczej i po prostu do owulacji i zaplodnienia moze dojsc pozniej dlatego testy moga byc negatywne, a potem wyskakuje niespodzianka:-D nie nastawiam sie co ma byc to bedzie...
 
Witam
Ja już na nogach. Po wczorajszym wyjściu do miasta na piechotę padłam jak betka. Spało się przecudnie. Ja już ubrana, nóżki ogolone, umalowana, śniadanko już czeka. Zjadło by się jeszcze sorbet ale przed drogą to nie bardzo się objadać. Pozałatwiam, później do ZG do doktora i do domu. Zląduję koło popołudnia. Doktorek powie co i jak, czy to co mnie dziś kuje to jajnik czy co.

Miłego dnia
 
Cześć dziewczyny


watpliowsci fajnie, że masz okazję pracować, no a jak jeszcze praca daje przyjemność to tylko pozazdrościc


Malusiolka przykre, że tesciowie tak się zachowują w stosunku do dzieci. Fakt możemy my się kłócic czy nie zgadzac, ale dzieciaczki niczemu nie winne. Ważne, że Wy im zapewniacie super urodziny.


Blair zdrówka ci zyczę


Letta może oznaczać niedobór progesteronu plamienie przed @, ja miałam zawsze plamienia jak zachodziłam w ciązy i zawsze lekarze przepisywali duphaston lub luteine. Robiłaś może test ?


Jołasia powodzenia u lekarza


Iwo ja mam wizyte dopiero 30-tego maja, więc wtedy też będzie pierwsze USG


Asiu gotowi już do wyjazdu ?


Ja w pracy siedzę, jutro mam wolnę bo idę z dzieckiem na bilans - trochę późno ale jakoś nie mogłam sie zebrać. Pogoda ma byc ładna wiec pewnie większość dnia spędzimy na powietrzu.
 
Gochson, troche mam juz spakowane ale jeszcze pare rzeczy zostalo. W kaxdym razie zyje juz urlopem :-) jutro ide buty sobie kupic wygodne do chodzenia.
Jak sie czujesz?? Masz jeszcze plamienia?
 
reklama
Hejka kochane ja bylam wczoraj na wizycie mialan robione prenatalne usg.Dzidzius ma 6 cm slyszalam serduszko 140 uderzen na minute. Przyziernosc karku w normie.brak przepukliny.bardzo sie ciesYmy
 
Do góry