reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Hej dziewczyny

Aschlee - jak rozumiem wykorzystałas drugi tescik? Jak twoje samopoczucie lepiej coś?

Asiu - twój syn ma już oceny powystawiane? Pewnie imprezka będzie jak starzy wyjadą?

Motylku - my też z kredytem, już 4 rok. Inaczej byśmy z rodzicami się gnieździli :(

Gochson - jak się czujesz? Kiedy pierwsze usg?

Buziaki. Nic mi się nie chce.......
 
reklama
Iwo nie,drugi test lezy i czeka do przyszlego tygodnia:tak: jak on wyjdzie negatywny to w przyszlym tygodniu szoruje sprawdzic co sie dzieje.Samopoczucie dalej bez zmian gdyby nie tamten negatywny test bylabym w 100% pewna ze jestem w ciazy.Staram sie czyms zajac i cierpliwie czekam do tego przyszlego tygodnia:tak::tak:
 
Dziewczyny ja wiem, że mało się udzielam....takie życie, taka praca...
Ale przyznajcie tak szczerze, że też nie ułatwiacie sprawy...

Mnie w tym momencie i tak już wszystko jedno. W piątek wyjeżdżam do Polski na 2 tyg. i siłą rzeczy nie będę miała sposobności aby się udzielać na forum. Nie negujcie jednak, że problemu nie ma, może warto się nad tym chwilkę zastanowić....

Staram się nadrabiać wieczorami i wyłapywać te pozytywne wiadomości, takie które budują i dają nadzieję...
bada m. dziekuje, mam nadzieję, że wiesz za co! ;-)

gabis mligocka napisała wszystko to co i ja chciałam tobie napisać. Na wynik nasienia trzeba spojrzeć całościowo ( ilość, ruchliwość, % prawidłowych plemników i ich ruch postępowy). Mój mąż miał podobne wyniki i androlog określił je jako dość dobre! Zapodaj witaminy o których mligocka tobie napisała i powinny się parametry poprawić. Pamiętaj, że jedno badanie o niczym nie świadczy. Potrzeba minimum 3 róźnych wyników ( badań w określonym przez lekarza odstępie czasu) aby określić płodność bądź niepłodność męską. To, że czekałaś tydzień na wyniki nie jest niczym dziwnym czy nieprawidłowym, bo miałaś robione badania rozszerzone ( wnioskuje to na podstawie 4 kartek, pewnie masz tam tez wykresy i tabele). Podstawowe badanie trwają krócej i wyniki mogą być nawet tego samego dnia. Dla dziewczyn ktore wysyłają niebawem mężów na badanie nasienia, proście o rozszerzone, kosztują ciut wiecej ale dadzą lekarzowi szerszy obraz i pogląd na sprawę!
 
Ostatnia edycja:
Hejjj.
Ale skwar. W Gdansku 27 stopni, a mi sie klima rozszczelnila :-( dramat.

Aschlee ja bym nie wytrzymala i zrobila ten test. Tydzien juz tu nie zmieni za wiele wydaje mi sie.

Gabis nie umiem pomoc. Moj szym mial duzo prawidlowych, az bylam w szoku. A i tak bral takie tabsy Proconceptio man kupilam w jakiejs promocji na ovushop i byly fajne bo dzialaly chyba na cos jeszcze ;-) musze mu zaczac znowu dawac bo jak je bral to czesto mu sie chcialo :-) wlasciwie chce mu sie czesto ale sil brak :-(

Mychuniu kochana nie peniaj bedzie git. Zdrowy bobas w tobie buszuje :-)

Kasikz wlasnie odebralam dzis aparat foto od siory bo ma niezly wiec na fotki mozesz liczyc!

Blair czy ciebie Pan Bog opuscil ze sie nie odzywalas tyle. My tu sie martwilysmy o Ciebie!!! ZDROWIEJ PEDEM!!!

Jolasia nie ma co zazdroscic tylko planuj i wyjezdzaj tez z mezem :-)

Motylku bardzo dobrze ze wzieliscie kredyt. Zawsze kiedys bedzie wlasne. Ja na szczescie tego uniknelam ale bylo tak i u mnie kiedys, teraz poprostu mialam farta i nie mam kredytu :-D

Beebs nie rozpetalas wojny tylko dowiedzialas sie co myslimy na ten temat. Nie zniechecaj sie. Kazda z nas byla kiedys nowa. Wazne aby jednak pisac, pisac, pisac. Aschlee ma racje, nie zawsze sie odpisuje bo czasem nie wiadomo co.

Mligocka a ty co?! A gdzie termin zabiegu, a gdzie newsy od ciebie. Juz mi tu pisac!!! Buziak

Iwo mlody ma na razie tylko propozycje ocen i czas aby wziasc sie za robote. Bedzie z nim moja mama wiec bedzie sie dzialo oni na tych samych falach nadaja.

Mam dwoje jakos bylas, bylas bylas i raptem cie nie ma. Pokazuj sie czesciej.

Spadam dalej pracowac.
Milego upalu. Zycze sprawnej klimy ;-)
 
Witam Was Kochane :)
Kasik - jak byłam nastolatką uwielbiałam taką pogodę, wysportowane młode, opalone ciało, jezioro z chłopcami, wagary itd. :-D Teraz obecnie jak mam więcej obowiązków niż godzin w dobie, to mnie irytuje taka pogoda. Jest mi gorąco, duszno - a ja muszę za ladą w sklepie stać..Dla mnie optymalnie to między 20, a 25 stopni.Urlop to już inna kolej rzeczy - i 40 st może być, ale wówczas sobie odpoczywam czy na działce w dmuchanym basenie :-D czy nad jeziorem, morzem..
Jołasiu - nie przemęczaj się z tymi obowiązkami domowymi, tylko sobie odpoczywaj ile się da. Niech Twój organizm nabierze sił! :tak:
Aschlee - a może betka ? :happy2: Naprawdę Cię podziwiam, że tak grzecznie i cierpliwie czekasz...Ja bym nie usiedziała w miejscu :-)
Blair - biedna Ty jesteś, niech Ci wreszcie ta choroba odpuści, bo przecież ile można...
Anula - co się z Tobą dzieje? :szok:
Motylku - całusy dla Bąbelka ;-)
Iwo - jak samopoczucie Brzuchatko moja ? :happy2:
Bada - hoop hoop, gdzie się podziewacie z Fasolką?
Beebs, KocicowaMama, mamdwoje - Dziewczyny Kochane, rozumiem Wasze odczucia, bo sama jestem stosunkowa nowa (1,5 mc) i dobrze pamiętam swoje początki. Dziewczyny i owszem bardzo serdecznie mnie przywitały, ale zdarzało się, że również nie odpisywały na posty (do teraz tak się czasem zdarza). Nie mam tego nikomu ani za złe, ani nie uważam, że jestem w ten sposób izolowana od grupy. Popieram wypowiedzi Dziewcząt, że gdy jest się nowym lepiej, aby coś naskrobać, bo to daję Nam szansę poznania nowych forumowiczek. Nie trzeba odpisywać każdemu po kolei, ale chociażby napisać co u Ciebie słychać, dać znak, że żyjecie :-) Piszcie o tym co dla Was jest ważne, a na pewno Was wesprzemy. Całusy :*
 
U nas tez goroaco ale dZiecie ubralam na taka pogode;(
Ja po gin . Owu wyglada na to ze moze bedzie szybciej bo juz sie jeden pecherzyk wyklarowal a w sumie wczesniej. Chyba jednak na to hsg zapisze sie szybciej;( bo gin pogania.
Do tego moja gin powiedZiala zebysmy powoli zaczeli sie zastanawiac nad in vitro - jednak procentowo najwieksza skutecznosc a moja historia spokojnie pozwoli na kwalifikacje do refundacji. Poki co nie mysle . Za pare miesiecy sie zaczne zastanaiwac jak sie nie uda .
Sorki ze tylko o sobie ale z doskoku
 
Nie zrobilam testu bo lekarka narobila mi troche nadziei...powiedziala ze mam poczekac do nastepnego tygodnia i wszystko sie wyjasni.
Do zrobienia testu bylam wrecz pewna ze sie udalo po tescie emocje opadly.
 
Ostatnia edycja:
Asiu, nie ma za co planować. Teraz w zeszłym miesiącu 2 tyg na l4, w tym 3 tyg na l4, kasa do tyłu i to porządnie. Na um zlecenie dostane tylko 80% od podstawy. Dodatki poszły się... mówiąc wprost. A dodatki to u nas ok pół podstawy. Teraz zbieram na przegląd auta.

Moje ciałko przyciągnęło tyćkę słoneczka. Może wit D skoczy do góry. I właśnie zajadam się frytkami. Od trzech dni mam duży apetyt. Temperatura niemiarodajna bo codziennie od wyjścia ze szpitala od 36,8 do 36,6. Ale się pomieszało.
 
reklama
Dziewczyny Drogie, wiem, że to pytanie nie podlega pod tematykę tego forum, ale czy któraś mogłaby mi posłużyć radą odnośnie opalania natryskowego i przedłużania rzęs metodą 1:1? Chciałam Mamie zafundować "Dzień SPA", ale wpierw chciałabym zaczerpnąć opinii od osób, które z takich zabiegów korzystały...Macie Kochane jakieś doświadczenia z tym związane? Tylko mnie nie wyzywajcie, za to pytanie :-p
 
Do góry