reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Malus dzieki ze zawsze o mnie pamietasz :) u Mnie dobrze :) P pracuje ja co 2-3 dni opiekuje sie malutkim i mam za to na prawde dobre pieniadze bo ok. 50 euro za 2/3 no czasami 4 godziny opieki :) a z fajnych wiadomosci to to ze jedziemy do Londynu na weekend 6 czerwca :)
Moja kuzynka nas zaprosila bo bedzie u niej akurat jej brat z zona i dziecmi(moja kochana Amelka i Maksiem ) :)
Dzieki temu ze P. poszedl do pracy mozna bylo kupic samochod . i ogolnie narazie jestem mocno pozytywnie nastawiona do zycia :p
Starania przerwane na miesiac dwa i dobrze mi to robi psychicznie :) jak w mojej glowie do konca sie unormuje i przestane obsesyjnie myslec o zajsciu w ciaze zaczniemy sie starac od nowa :)

Malus olej tesciowke bo ma nie pokolei w glowie .. Twojej corci urodziny miną lepiej z kochajacymi ją ludzmi w dobrej atmosferze .. a tak przyjechalaby i zrobila jeszcze jakas awanture i zniszczyla swieto Twojej coreczki ..
Swoja droga trzeba miec tupet zeby odmowic przyjscia na urodziny wlasnej wnuczki .. moja babcia jedna tez taka jest .. tylko ja mam z nia kontakt z jej wnuczek . obie corki mojego wujka (brata mamy) mowią do niej na Pani i nie widzialy sie z nia juz pare lat ..


buziaki kochane !:*
 
reklama
Mychunia, to czekam na wieści jutro :)

Watpliwosci, pamiętam o Tobie i będę pamiętać. Kochana, jesteśmy praktycznie od początku i to nie liczne dziewczyny tutaj zostały :) Ciesze się, że masz prace za dobre pieniądze i że Twojemu narzeczonemu udało się z Tobą pracą, dzięki której macie nowy samochód. Najważniejsze, że powoli idzie do przodu i pozytywnie. Fajnie, że weekend spędzacie w Londynie. Oderwiecie się od rzeczywistości. Co do mojej teściowej, to i masz rację. Będzie chciała to sama napiszę, a ja nie mam zamiaru płaszczyć się. Najważniejsze żeby Oliwka była szczęśliwa w tym dniu. Tylko chodzi mi też o to, że w tamtym roku jak mieszkaliśmy z teściami i Roksanka miała w sierpniu urodzinki, to też zapomnieli (albo nie chcieli pamiętać) o jej urodzinach. Wtedy byliśmy lekko skłóceni i M zapraszał ich na tort do salonu, to odmawiali, aż w końcu z łaską wzięli po kawałku i nawet dzieciaka nie przytulili ;)

xAniax, bo tak jest tutaj :)
 
Malus co za jedza.wrrr :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: moglaby sie ogarnac i dla Dziecka zachowac normalnie...nawet tego jak widac nie potrafi:no::wściekła/y:w sumie olej ja lepiej niech nie przyjezdza niz jakby miala odstawic jakis cyrk i zepsuc Dziecku te urodziny:tak:

Watpliwosci super ze sie odezwalas.Fajnie ze wszystko sie poukladalo.A weekend w Londynie fajna sprawa.Odpoczniecie,pozwiedzacie:tak:
 
Aschlee kurnka nawacia jutro rano sciagaj gatki i rob ten test bo ja tu czekam na dobre nowiny :p a jak nie to wsiadam w samochod i bede popylac te 400 czy 500 kilasow i Cie zmusze hihi !!!

ja Was kochane codziennie podczytuje ale rzadko mam cos do powiedzenia wiec sobie milcze :p
 
Aschlee a ile Ci sie spóźnia?

Mamdwoje co nie dałam, nie dałam?! Zamiast pisać nie dałam pisz co u Ciebie ;)

Asiu hah mam nadzieje ze mnie nie opuścił. Dzieki Kochana :* jakoś nie miałam weny do pisania ale czytałam, z reszta po tej chorobie to czuje sie jak przenurana po poligonie albo gorzej, jakie Mama dzis usłyszała w tel to sie załamała, bo ledwo mowię ;p

Tak piszecie o upałach to doceniam moje mieszkanie, zimą mam cieplutko bez wielkiego grzania a w taki upał jest chłodno :D

xAnkax tez sie zastanawiam ile mozna?! Mam nadzieje ze pójdzie w cholerę jak najszybciej!
Co do spa niestety nie doradcze bo nie stosowalam ani tego opalania ani nie przedluzalam rzęs

KasikZ to męża za bety i działać jak sie owu zbliża :) mam nadzieje ze sie Wam uda jednak naturalnie :)

Malus przykre to jak zachowuje sie Twoja Tesciowa, z Wami sie drze to swoją droga ale co winne jest dziecko? Głupia baba
"Zdobycze" ? Cos mnie ominęło? Jakie raportowanie?


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
Hej Dziewczynki, ja rownież niewiele sie udzielam, ale Podczytuje Was codziennie. Ja mam raczej słomiany zapał jeżeli chodzi o udzielanie sie w internecie. Tak bylo z Facebookiem, Nasza Klasa i innymi portalami, gdzie zakładalam sobie konto, a po miesiącu już do niego nie wracalam:). Forum traktuje jako źródło informacyjne i jak narazie sie dla mnie sprawdza:)

Dzien po skończonym okresie dostałam jednorazowego plamienia w kolorze brązowym. Dziewczyny czy to moze być niedobór progesteronu? Tego dnia miałam strasznie wzięty brzuch. Czy to moze końcówka okresu??? Wystarczyłam sie trochę, bo jesli to progesteron, to będę musiała zrobić badania, a nikt mi tu nie zrobi badań hormonalnych bez: po pierwsze skierowania do ginekologa (które możesz dostać jak Ci naprzyklad wyrośnie druga macica albo masz inna extramala dolegliwość) albo starasz sie o dziecko przynajmniej rok czasu)

I pytanie z innej beczki: jak wyglada w Polsce zasiłek macierzyński? Macie 100% płatne przez cały macierzyński. Jak ja zobaczyłam co oferuje nasza firma, to nie wiedziałam, czy sie śmiać czy płakać...

Mialam dzisiaj kłótnie z prawdziwgo zdarzenia w pracy, więc siedzimy z D przy piwku, biedy slucha moich lamentow, bo jeszcze mi nerwy nie przeszły! Niektórych wrednych ludzi powinno sie wysłać na inna planetę!!!!!!!

Pozdrawiam:)
 
Kurcze pisalam i sie skasowalo. Grrtf
Anka polecam kreski. Sama mam od 3 lat i je kocham. Rzesy tez fajna sprawa ale jak nie beda dopelnione to slabo to wyglada niestety. I tak jak Watpliwosci pisze musi byc ktos kto ogarnia temat. Opalanie natryskowe jest fajne na chwile przed slubem lub impreza wazna a tak to szkoda kasy bo na kilka dni bedzie. Ja mojej mamie fundnelam w zeszlym roku kreski i brwi jest mega zadowolona. A w tym roku mam dla niej odzywke do rzes Revitalash.

Malus super ze Roksanka daje rade. Nie przejmuj sie tesciami prosze. A wyjazdu nie moge sie doczekac.

Lalka co tam u was. Ja nie pomoge w pytaniu bo nawet nie wiem co to.

Letta w Pl jest tak ze albo masz macierzynski 6 miesiecy i dostajesz 100% albo mozesz siedziec rok na macierzynskim ale wtedy dostajesz 80% .
Kurcze praca potrafi wykonczyc.

Ja padam. Pogoda mnie wykonczyla. Jutro do roboty na caly dzien pewnie sie usmaze.

Milego wieczoru
 
Blair dzisiaj jest 5 dzien opoznienia.
Malo sie udzielam bo wieczor spedzam w lozku, czuje sie fatalnie:baffled:

Milego wieczoru kochane
 
reklama
Anka myslalam o becie ale skoro lekarka kaze czekac z testem i badaniami to czekam cierpliwie, nie chce wyjsc na kogos kto przesadza :-D
 
Do góry