reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2014 :)

Joasia Tesciowa jest moim lekarzem i Ona jest świetnym alergologiem wiec jestem pod dobra opieka, teraz właśnie jakieś leki pod tym katem przepisała :) najgorsze ze mieszkamy w innych miastach i czasem muszę korzystać z lekarzy tu na dyżurach...
Mi tez czasem błędy wyskakują jak pisze z tel ale staram sie je wyłapywać i edytować, niestety nie zawsze ;)
Dobrze ze dochodzisz do siebie, nie forsuj sie za bardzo i uważaj :)

Motylku myśle ze to dobra decyzja :) lepiej pchać kasę w swoje a nie komuś do kieszeni jesli ma sie takie możliwości. Być moze za kilka lat tez weźmiemy kredyt na dom, bo nie chcemy sprzedawać mieszkań, zawsze lepiej wynająć to bedzie na ratę kredytu...

Beebs cóż, szkoda ze masz takie odczucia, trzeba czasu zeby wbić sie na forum, trzeba sporo pisać i to przychodzi z czasem a noe od razu, każda z nas to przechodziła ;)

Aschlee a jak u Ciebie sytuacja?


U mnie jak w zegarku 13dpo i zaczyna sie plamienie i @. Tak jak sobie obiecałam następny cykl bez ovuf bez mierzenia temp i sprawdzania czegokolwiek ;)


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
Ostatnia edycja:
reklama
Blair kochana u mnie dalej kompletna cisza...@ brak objawow na zblizanie sie jej rowniez...ja o swoich bledach ortograficznych mowic nawet nie bede zdaje sobie sprawe ze pojawia sie ich chyba coraz wiecej.Postaram sie to korygowac...
Ja po negatywnym tescie nie nakrecam sie po prostu przyjelam ze co ma byc to bedzie wzielam odpowiednik duphastonu bo przeciez to przepisuja na wywolanie @ ale dalej cisza wiec czekam dalej.

Trzymam kciuki aby nastepny Twoj cykl byl ostatnim cyklem w oczekiwaniu na Fasolke:tak:
wracaj szybko do zdrowia bo juz dosc dlugo meczy Cie to chorobsko
 
Ostatnia edycja:
Beebs mysle ze mligocka dokladnie oddala w swoim poscie to co przechodzila kazda z nas.. Nikt nikogo nie wygania i nieprawda ze dziewczyny sa malo goscinne poprostu jak ktos nie ma zdania na jakis temat to nie pisze.. I nie mialam ciebie na mysli piszac tamtego posta.. Jesli kogos urazilam przepraszam..
 
Aschlee mam nadzieje ze do Ciebie juz nie zawita @ :)
Oj meczy mnie juz 1,5tyg i to tak konkretnie jak jedno sie kończy to drugie zaczyna...
A co ma być to bedzie, nie chce sie nakręcac bo to nie przyniesie na pewno niczego dobrego

Motylku dokładnie, każdy ma takie odczucia na początku. Pamietam ze ja tez miałam, ale wiedziałam ze muszę sie sporo udzielać to wtedy wpadnie w rytm forum i sie udało :)


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
Blair ``A co ma być to bedzie, nie chce sie nakręcac bo to nie przyniesie na pewno niczego dobrego´´

kochana cos Cie martwi w tej chorobie??? Bylas u lekarza bo troche dlugo to trwa...
 
Aschlee byłam nawet u dwóch, nie martwi mnie bo anginę miałam nie raz i wiem ze to sa dwa tyg wyjęte z życia, teraz doszły jeszcze zatoki ale to juz chyba alergiczne, powoli z lekami wychodzę z tego ;) a antybiotyk biorę do pt


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
Powoli juz powinno odpuszczac.Trzymam kciuki zeby szybko dalo Ci swiety spokoj:tak:
Ja wczoraj zamowilam sobie mikroskop :) za namowa Meza oczywiscie;-)o dziwo ostatnio nawet wkrecilam go w zagadnienia medyczne:-D
 
Nie...na planowanie Maluszka stwierdzilam ze nie bede sie nakrecac nie wiadomo jak.
Taki:
$T2eC16JHJHkFFmFiSMbNBR5(3LE2LQ~~60_57.jpgPlanuje zajac sie czyms pozytecznym.Przynajmniej nie bede myslala tylko o starankach;-)
 

Załączniki

  • $T2eC16JHJHkFFmFiSMbNBR5(3LE2LQ~~60_57.jpg
    $T2eC16JHJHkFFmFiSMbNBR5(3LE2LQ~~60_57.jpg
    15,5 KB · Wyświetleń: 29
reklama
Do góry