reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Wątpliwości- Dziękuje Ci Kochana. Ja za Was też mocno trzymam kciuki, codziennie myślę o Was, aby się udało. Ale wiem, że wszystkim się uda, bo skoro mnie po 2 latach się udało, to i Wy będzie też wylewać łzy szczęścia na widok dwóch kresek na teście ciążowym! Inaczej być nie może, to tylko kwestia czasu! Mooocno wspieram i tule! Wątpliwości, fajnie, że już takiej wprawy nabierasz z Maluszkami. Oj, i przy trójce swoich dzieci na pewno dałabyś radę, hihi. Mi już brzusio chyba powoli rośnie. Rano szczególnie czuje taką kulkę wystającą z podbrzusza, a po południu to jak jeszcze już się nazbierają wzdęcia, to wtedy w ogóle brzuch, że ho ho, hihi :laugh2:

Lalka
- strasznie przykro mi. Musicie teraz mocno z Mężem się wspierać w tych trudnych momentach. Ja wierze, że i dla Was już niedługo zaświeci światełko w tunelu!

Kasik- Fitnessko moja gdzie się podziewasz??
 
reklama
Dziewczynki przepraszam ale dziś nie nadrobie... ciężki dzień zakończony dzięki Bogu szczęśliwie.

Chcialam tylko napisac ze trzymam kciuki za Aschlee i Asie &&&. Uda sie !!!!
 
Asiu mialam silne bóle brzucha na ktore nie pomagala nospa i leżenie i pojechalam na ip. Na szczęście Dzidzia ma sie dobrze o 5 dni przegonila nawet suwaczek wiec dostalam nakaz nospy 3 razy dziennie + byczenie sie ;-)
 
Hej Dziewuszki. Znajomi właśnie od nas poszli, dzieciaki super sie bawiły, fajnie było, ale ja jakoś myślami z Wami...

Lalka Kochana trzymajcie się.

Asia, Aschlee mega mocno zaciskam kciuki za jutrzejsze testowanie. Wierze że będzie dobrze i jutro rano będę czytać super wieści.
 
reklama
Do góry