reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Witam wieczornie Kobietki :)
Ja tylko na chwilkę zobaczyć co nowego u Was :-)
Ja dostałam takiego powera, że uhuhu! Pokój, korytarz posprzątane, szafki dziś dopieściłam :-D Zaraz startuje do łazienki, aby i tam sobie potańcować ze środkami czystości :-D W duchu się śmieje, że jutro ledwo na uczelnie wstane :-p

Gochson - &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
!! :happy:
Missiiss - nie, nie..pytałam po prostu dla informacji :-) Jestem pozytywnie nastawiona :-)
Lalka - przykro mi...:-(
Aschlee, Asia, Anula, Bada, Mychunia, Motylek :*:*:*:*:*:*
 
Gochson, - ładnie. Nie powinnaś się martwić na zapas. Ładnie uroła i to się liczy.

Lalka, - tulam, przykro mi bardzo.

Oj, zjadłam na obiad ostatni swój wysokoglutenowy posiłek. Pierogi. Jutro pierwszy raz zrobię jakieś kluseczki na mące jaglanej, do tego mięsko. Tak swoją drogą ten chlebek troszkę dziwny ale już się przyzwyczaiłam.
Wiecie że nietolerancja glutenu lub alergia na gluten może powodować niepłodność. Powoduje on złe wchłanianie w jelitach i nieprawidłowości w potrzebnych witaminach.
Własnie wepchałam w siebie dwie kanapki z kremowym białym serkiem.
 
witam

Motylku trzymajcie sie:*

Dziewczyny co maja kiepskie nastroje, trzymajcie sie ! Jutro napewno bedzie lepiej

Anula
historia niesamowita:)

Lalko kochana mega wspolczuje:* co dalej? zal mi twojego meza, bo kto by chcial uslyszec ze niemoze miec dzieci:( i skad takie cos?

Miss porocilas:) no to super wszystko zaczelo sie u Ciebie ukladac:)

Goshon &&&&&&& grunt pozytywne myslenie, ja sobie tlumaczylam ciaze tak ze moje zmartwienie nic nie zmieni jedynie pogorszy....co mialo nastapic wlywu niemialam...:(
Wiec prosze ciesz sie kazda chwila ciazy,wierz ze wszystko jest ok!!!!


Jołasia zdrowka!! i wspolczuje przezyc;/

Kochane trzymam &&&&& za njutrzejsze testowanie:):):):) przed praca jeszcze wejde, jak nie bedzie wiesci zajrze po 10 na przerwie...BArdzo Wam kibicuje:):)

Anka ale masz powera, to zapraszam do Siebie:)

A ja jutro jeszcze na rano do pracy;/ czyli o 4 rano pobudka...
A pod wieczor bede sie opiekowac chrzesniakiem
 
Ostatnia edycja:
Dzięki dziewczyny za wsparcie :* kochane moje
Jula : teraz chcemy sie przenieś do Novum - wawy podobnież tam mogą lepiej wykonać biopsje pod mikroskopem. Liczymy że coś znajdą tam . Bynajmniej dr kazał spr.
 
Ja tylko na chwilę dla testujących jutro :Asiu, Aschlee poczwórne &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
dajcie od razu fotki II ;-)
 
reklama
Asia : cmok :) no trudno trzeba się pogodzić albo przerwać na jakiś czas zebrać siły i pieniążki i znów próbować .
 
Do góry