reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Ja w koncu w domu I spokojnie mozna usiasc.Jakos mi strasznie zimno dzisiaj z checia wskoczylabym do goracej wody.Corcia juz spi,Mezul gra na komputerze a ja mam czas dla siebie



Gesendet von meinem HTC One V mit Tapatalk
 
reklama
Lalka - spytaj na wąteczku IN VITRO tam na pewno ktos jest z Novum:tak:, jak emek trzyma się?
 
Julia
ciii nie zapeszaj narazie ;-) ale tak faktycznie powoli powoli wraca do normy. Teraz jedyne moje zmartwienie to gdzie zrobić łazienkę i gdzie kuchnie:-D

Ankax
no, to dobrze ;-)

lalka
bardzo mi przykro.... Tulam Cię mocno!! :zawstydzona/y:

Motylkowa
bardzo sie sie ciesze ze wszystko w porządku :-) dobrze sie odżywiają żeby wyjść z anemi. Dbaj o siebie proszę! :-)


a mnie mnie cos strasznie mdli. Zjadłem dzisiaj ciasto od ciotki i poprostu najchętniej bym je oddałam do kanalizacji:baffled: Bleeeee
cholercia znow mam pomysł na inne miejsce łazienki i juz zgłupiałem całkiem gdzie postawić łazienkę a gdzie kuchnie :eek:
 
Iwo : pytał czy go zostawie teraz :( musze go jakoś wspierać. Przecież nie odejde ehhh życie
Miłego wieczorkq.
 
Halllooo :-)
Witam się dziewczynki ;-)
Gochson &&&&&&&&&&&&&& z całego serca kochana;)
Lalka bardzo mi przykro kochana !!!!! Tule Cię !!!!!
Aschlee gorący prysznic to jest to ;-)! Jestem już po :tak: &&&&&&&& za jutrzejszy dzień !!!
Missii też ostatnio miałam ten problem..gdzie kuchnia gdzie łazienka ale już za mną..:-) teraz meble do kuchni :tak:
Motylku bardzo się cieszę że ty już w domku :*:* odpoczywaj kochana;-) dali Ci coś na anemi:eek:e????
Asiku czekam na Twoje II wiem że to już formalność moja kochana !!! Buziaki :*:*:*
Mychunia :* oby badanie moczu było ok :-)
Anula ty mordeczko moja :* :laugh2:
Pozdrawiam was wszystkie dziewczynki i ściskam mocno trzymam kciuki za jutrzejszy dzień !!!!!!!!!!!:-)
 
Damy rade. Tak myśle. Mimo wszystko jestem dzielna i znosze to w miare. Musze mu tylko udowodnić że tak czy tak nie opuszcze go.
Asia : a co u cb? Jutro testujesz prawda?
Dobranoc wszystkim. Zmykam
 
Ostatnia edycja:
Lalka no testuje testuje :-) stresa mam mega. Bedzie co ma byc.
Wierze w ciebsie kochana. Moze jakis urlopik by wam sie przydal. Zapraszam do Paryza z Nami :-)
 
Anulka u mnie w porzadku :) dzisiaj mialam malego na spacerze i w gratisie dostalam jego siostrzyczke 6 letnia i powiem szczerze ze podziwiam kobietki ktore maja dwojke dzieci :) przez 10 minut pani przy kasie czekala az powiemy jej z czym chcemy zestaw dzieciecy z mx donalda hihi bo mala nie wiedziala jak nazywa sie kanapka ktora lubi jaki chce smak soku i ktora zabawke :p po czym ugryzla raz i stwierdzila ze boli ja brzuszekvi gardelko i nie chcs jesc jednak :p potem wybierala ktora zabawke chce w sklepie przez pol godziny hihi a maly krzyczal sobie w wozku i smial sie :D
Dzieci sa naprawde szalone w pozytywnym tego slowa znaczeniu :)

Ten cykl mamy odpuszczony no oprocz wczorajszej wpadki .. przemczikowi sie zapomnialo ze ma nie ladowac na lotnisku tylko poza :p

Jutro czeka nas strasznie romantyczny wieczor przy gali ksw :p

Anulka ale ta twoja ciaza pedzi jak dzika !! Suuuper strasznie sie ciesze twoim szczesciem ! Brzuchol rosnie po malu??

Kciuki za jutrzejszy dzien testowania ! Jutro musi sie nam troic w oczach podwojnie :*
 
reklama
Ja już po robocie :tak: Została kuchnia, ale przecież nie będę odbierała T. jakże wspaniałej przyjemności w sprzątaniu :-D:-D

Idę się zaraz wkomponować w wanne, zrobić paznokcie i uszykować się na jutro :)
Jutro mam zdjęcia do tablo na uczelni, a więc wszystko musi być pierwsza klasa ;-)

Aschlee, Asia - wskoczę z rana przed 7.30 zobaczyć czy są wasze pozytywne teściki dodane :tak::tak: wierzę Dziewczyny, wierzę! I trzymam kciuki ! :tak: &&&&!
 
Do góry