reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Witam się po raz pierwszy :) mam już córeczkę w listopadzie będzie mieć 5 lat i zastanawiam się nad druga dzidzią, ale jakoś trudno mi podjąć decyzję. cały poprzedni czas starań i ciążę byłam na tym forum, więc i tym razem postanowiłam zawitać, może te dobre emocje przekonają mnie to podjęcia decyzji o starania. Nigdy nie chciałam mieć jednego dziecka, nie chcę aby kiedyś tam została sama na świecie - ale z drugiej strony jak sobie pomyślę o tym wszystkim to jestem przerażona i koło się zamyka.
Życzę wszystkim starającym szybkich efektów :) pozdrawiam
 
reklama
Witam. Próbuję za Wami nadążyć, ale jakoś nie idzie mi to pisanie. Za dużo rzeczy się dzieje i na pisanie nie starcza już czasu, ani siły.
U mnie niestety @ przyszła i to z 100% regularnością-niestety :-( Śmialiśmy się z mężem, bo jak postanowiliśmy rozpocząć nasze starania w kwietniu po @, to spóźniła się (z niewiadomego powodu) aż 6 dni, a teraz jak wcale jej nie pragnęłam to przyszła 10 maja z perfekcyjną dokładnością :no: Trochę mi się przykro zrobiło, popłakałam sobie na ramieniu męża, ale już jest lepiej, nie poddajemy się i za kilka dni zaczynamy działać :biggrin2:
To dopiero drugi cykl starań, ale przy dwóch pierwszych dzieciaczkach udało się do strzału i trochę zaczęłam się martwić, ale pogrzebałam trochę w necie i wiem jaki najprawdopodobniej popełniliśmy błąd (jeżeli można tak to nazwać). Więc nie załamujemy się i do przodu :-D:-D
Pozdrawiam Wszystkich i trzymam mocno kciuki :tak::tak:

 
Ostatnia edycja:
Witam Kochane moje! :-)
USG (.)(.) jak najbardziej OK, wszystko w porządku. Kształt (.) wynika albo ze złego doboru stanika, albo po prostu taka moja uroda :baffled: Najważniejsze, że wszystko gra :tak: Idę Was nadrobić i odezwę się za niedługo.


DZIĘKUJĘ ZA WSPARCIE I PAMIĘĆ DZIEWCZYNY!!!
Wszystkie jesteście cudowne!
:happy2:
 
reklama
Hej, Hej ja tak na szybciutko, bo z pracy. Jednak to okres, rozszalala sie dzisiaj na dobre:(. Najgorsze jest to, ze w ten piątek wraz z moim działem organizujemy 16-to kilometrowy marsz (tzw charity walk) . Zbieramy kase dla dzieciakow niepelnosprawnych z osrodka w miescie, w ktorym pracuje.przebieramy sie za rożne smieszne postaci. Ja przebieramy sie za hot doga:) Udało nam sie zebrać trochę pieniazkow na naszej oficjalnej stronę i w piątek zamykamy temat. Nie mogę sobie wyobrazić iść 16km w przebraniu mając okres:/!
 
Do góry