reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Ivo w piatek dostalam krwotoku 2 razy,najpierw w domu to od razu zebralam sie do szpitala a potem w szpitalu drugi raz..


Kasik jak wyjde i dojde do siebie przyjezdzam do DG na zakupy i kawe i osobiscie przywioze mnustwo fluidkow:)
 
Hej hej.

Dzieki dziewczyny. Moj szym jest przeszczesliwy :-) ale za to martwi sie o mnie bo to oznacza ze beda mnie meczyc dalej. Ale czego sie nie robi...

Gochson trzgmam kciuki za bete, kurcze ale te plamienia o co chodzi. Bierzesz lutke albo dupka? Bo nie pamietam??

Wszystkim przesylam calusy.
 
Asiu biorę luteinę już zwiększyłam na 3 x 100mg , bo brałam 2 x100mg, do tego biorę acard, kwas foliowy i zastrzyki fraxiparyne.
 
hej, jestem juz po, wszystko super, zdrowa i piekna nadal dziewczynka :) Jestem taka szczęśliwa :) Wieczorem pokaże zdjęcie bo teraz jestem u rodziców. Dziękuję za kciuki :)
 
Susel & Anula1988 - Dzięki dziewczyny za odpowiedż :) testowałam testem z tesco, tym pakowanym podwójnie w biało-niebieskim opakowaniu, a po fakcie przeczytałam że mogą być niewiarygodnie. No nic, oby @ nie przyszła, będę przeszczęśliwa :)!


Blair87 - temperatury nie mierzyłam wcześniej, zaczęłam parę dni temu i czekam na termometr rtęciowy, bo ponoć elektroniczny nie daje wiarygonego wyniku. Ale z tą owulacją przesuniętą sama nie wiem, obserwuję cykl dopiero od zeszłego miesiąca i w czasie przytulanka miałam śluz płodny z tego co pamiętam. No ale mogłam się mylić. Tak czy siak pozostaje mi czekać.
 
Gochson no oby wszystko bylo w porzadku.

Agniecha gratuluje coreczki.


Holy a czemu uwazasz ze elektroniczny jest niewiarygodny?? Pierwsze slysze, my w wiekszosci uzywamy elektronicznych ktore odmierzaja temp do 2 miejsc po przecinku i nawet najmniejsze wahanie temp zauwazysz.
 
witam

troche dzisiaj paskudnie się czuję. łykam leki na żołądek, na wątrobę i na jelita, leki ze szpitala, nospe a i tak nadal kuje w prawym boku. wszystko się popsuło, nie działa jak należy.

wszystkim miłego dnia
 
reklama
Letta- ja też nie miałam żadnego plamienia związanego z implantacją. Krwawienie/plamienie implantacyjne nie występuje u wszystkich Kobiet.

Agniecha-
tak się ciesz, że nosisz zdrową i silną córcię. Czekam na foto.

Gochson- scissskam mocno kciuki za pozytywną betę! A to plamienie to mocne masz? Nawet mimo brania takiej ilości luteiny?

Aschlee- Ty tez Kochana leć na bete albo testuj!

Anka-
oby badanie wyszło dobrze! Wspieram!
 
Do góry