reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Witam wieczornie

Już troszkę lepiej. Jednak lepiej się czuję na siedząco niż stojąco. Wątroba chyba dostała antybiotykami bo boli pod żebrami z prawej strony.

PrincessSara, - bierz kwass foliowy, witamine d, wita b6, b12, magnez. Lub też kup zestaw witamin nazwe znajdziesz na stronie ,,jestemplodna.pl

Upiekłam chlebek bezglutenowy. Wszystko dla zdrowia, dla poprawy stanu hashimoto.
 
Gochson- Kochana jak wynik?? Czekam z zaciśniętymi kciukami! ;-)

anula88
- witaj! Mamy podobny nick i nawet chyba rocznik ten sam, hihi. Powodzenia Ci życzę, owocnych starań!

Jołasia- no właśnie, dobrze, że piszesz, bo chciałam pytać jak u Ciebie. Miło słyszeć, że powoli lepiej się czujesz. Ja też mam Hashimoto.

Suseł- jak tam Kochana? Owu na horyzoncie?
 
Dziękuję dziewczyny ;-) ...

Susel trudno mi powiedzieć bo sie nie staralismy,Kubulek jest "wpadka"...pamiętam jak stalam w kuchni i tak "inaczej" zakulo mnie w macicy,nie tak jak przy okresie,doslownie raz i pomyslalam wtedy "jestem w ciąży"... test,pozytyw...Dzis młody juz ma 7 lat :-)

Anula witaj ;-) jak jeszcze powiesz ze jestes ze Szczecina to juz wogole bd niezly zbieg okoliczności ... ;-) wzajemnie ...
 
anula88- nie ze Szczecina, ale też blisko morza, z woj. Pomorskiego. ;-)

Dziewczynki dla Was wszystkich wysyłam fluidki ciążowe:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
anula88- ja starałam się prawie 2 długie i ciężkie lata. Aż w końcu udało się, tak naprawdę w pierwszym cyklu, który odpuściliśmy ze względu na planowany wyjazd. Teraz kończę 9-ty tydzień ciąży i dlatego wysyłam Wam fliudki ciążowe, abyście się zarażały ;-)
 
Serdecznie Gratuluję ;-) niech brzusioo Ci Urosnie wielgachny ;-) ...

Kurcze jednak cos w tym jest,jak człowiek myśli obsesyjnie to sie nie udaje ... ja to juz sie tak Nakrecilam ze wszystko mi się kojarzylo z ciążą i dzidzia...gdzie nie spojrzalam to kobietki w ciąży, wozki,dzieci... mialam wrażenie ze na fb to co druga kumpela fotkę z usg zapodaje,w tv cisgle ktoś .... cos... no i o ... nic ... a to dni plodne wyliczalam etc ... a teraz z lekka jakby z dystansem ....
 
reklama
Do góry