reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Lalka, u mnie całkiem ok, jedynie coś mi zimno. A co u Ciebie?
xAnkax fajnie że się wszystko wyjaśniło!!!
Letta, może uda się do piątku że trochę zelży @ :-)
 
reklama
Lalka kochana jak u CIEBIE? U nas git. Badanie nasienia wyszlo ok, jedynie teraz to sie smutam ze nie dam rady zrobic hsg przed urlopem :-(

Lalka Kiedy macie ta biopsje?
 
Teraz na spokojnie mogę Was nadrobić Dziewczyny :-)

Aschlee - ja wierzę i zaciskam kciuki, że to wcale nie @ nachodzi :tak: Zaraz Cię złapię za rękę i razem pomaszerujemy na betkę :tak:
Motylkowa - super, że Dzidzia silna i ma wolę walki z przeciwnościami:happy2: Tak trzymać Maluchu! :tak:
Blair - kuruj się tam Kochana, sama jestem jeszcze na antybiotykach, więc jestem na bieżąco z doświadczeniem anginy :*
Iwo - druga Księżniczka, gratuluje! :)
Agniecha - cieszę się, że wszystko w porządku :tak: super, że dziewuszka będzie :-)
Bada - jak się czujesz? Fasolka bez zmian płata Mamie figle w postaci objawów? ;-)
Gochson - daj znać jak wyniki, koniecznie. Będę czekać z niecierpliwością!
Anulka - jak się czujesz moja Brzuchatko?:happy2: Kiedy kolejne usg? ;-)
Butterfly - witaj :-)
Majdaczek - nowy cykl, nowe możliwości...a więc po @ do boju! :-D


Tak się ucieszyłam z dobrego wyniku, że poszłam sobie na zakupki. Kupiłam sobie 3 letnie bluzeczki :tak: A tych balerinek jaki wybór....aż mi się dwoiło i troiło przed oczami :szok:
 
Ostatnia edycja:
agniecha gratulacje córeczki ;*

jołasia ja do tej pory odczuwam bardziej prawy jajnik, gdzie miałam wodę i był powiększony przy poronieniu...

butterfly witaj :tak:

m-s
, lalka fajnie, że się odezwałaś :tak: u mnie bez zmian :tak:

xAnkax fajnie, że wszystko w porządku :tak:
 
AsiaSzw - napisałam ponoć, bo tak czytałam na innych forach, ale właśnie odnoście termometrów elektronicznych, które nie mają 2 miejsc po przecinku. Te które mają są dobre :)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
xAnka tak,dziękuje bez zmian (nie mogę się doczekać 26.05 bo wtedy mam nadzieję usłyszeć serduszko-okruszka ) :tak:cieszę się,ze z twoimi ()() wszystko ok.:tak:

Wiecie ,że cały czas trzymam kciuki i mocno kibicuje &&&&&&&&,a ciężaróweczkom życzę mnóstwo zdrowia :happy2:
może prześle trochę fluidków ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ łapta
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny!

bada m. serdecznie gratuluje!!;-) Duzo zdrówka, dbaj o siebie i maluszka.

motylku cieszę się, że już u ciebie lepiej! Tobie też dużo zdrówka i siły życzę! &&&& aby teraz ciąża przebiegała wzorcowo! :tak:

Ja od poniedziałku zmagam się z @ i ledwo daję radę. To już 3 dzień na proszkach przeciwbólowych, bo bez nich chyba bym umarła! Normalnie nie pamietam kiedy ostatnio mnie tak z nóg zwaliło :no: Koszmar!!! Dziś zaczynam kurację z soją ( to mój pierwszy cykl na izoflawonach ) no i zobaczymy co z tego wyjdzie. Mam nadzieję, że jajniki zaskoczą i wychodują piękne pęcherzyki! Zaczynam od małej dawki, jutro podwójna, w piątek potrójna, sobota potrójna i niedziela ponownie podwójna dawka - taki opracowałam sobie plan:-p Trzymajcie &&&& ;-)

Spokojnych ciąż dla wszystkich brzuchatek no i &&&&&& za wszystkie starające się, właśnie owulujące lub niebawem testujące!!!!:-D

Miłego dnia!
 
Gochson i jak beta?

buttefly napewno dasz rade! &&& za dobra decyzje! a jak juz ja podejmiesz to za krotkie starania ;-)

PrincessSara na poczatku staran kwas foliowy wystarczy. po dluzszych staraniach podpowiemy jakie wspomagacze brac ;-) oby nie bylo takiej potrzeby!

Letta ale jak dobrze licze to w piatek bedziesz miala juz 4dc czyli juz nie taka ostra @, prawda?
 
reklama
Do góry