reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Dzięki Asiu. Mam nadzieje ze stan sie polepszy.

No u nas normalnie umawiają na godz. Tak w kolejce to nie wyobrazam sobie. Taka produkcja taśmowa.
 
reklama
Dzięki dziewczyny za wsparcie. Za 1 razem też był ten problem i wciąż leczymy się w Gamecie. Była nadzieja że tabletki coś pomogą a tu zero niema żadnego plemnika nawet gdyby było np 6 to i tak mało mówiła pani embriolog.ehhh...
JESTEŚCIE KOCHANE :*
 
Lalka mam nadzieje ze punkcja dostarczy duzoooo towaru.

Gabis No o to mi chodxi. Masakra
 
Ostatnia edycja:
Gabis Kochana a moge zapytac co to byla za operacje? Trzymam kciuki zeby stan Twojego Taty sie polepszyl I zeby wszystko bylo dobrze :tak: glowa do gory I nie trac nadziei

Gesendet von meinem HTC One V mit Tapatalk
 
Aschlee tata ma niedroznosc przewodu pokarmowego i raka zoladka. Od tygodnia jest karmiony pozajelitowo. Operacja miala usunac tą niedroznosc ale nie znalezli gdzie to dokladnie jest. Wiec dalej jestesmy w tym samym punkcie. Dzis mial jeszcze jedno badanie i mam nadzieje ze jutro bedziemy wiedzieć czy cos dało.
 
Gabis trzymam kciuki za tate.
Moj dziadrk choruje na raka... jelita grubego. Ma wyciete duzo i worek zalozony... dzięki Bogu póki co jest lepiej. Ostatnio nie musial przyjmować nawet chemii.
 
reklama
Gabis Kochana mocno trzymam kciuki &&&&& musi byc dobrze...mam tez znajoma osobe ktora cierpi na nowotwor jelita grubego...tez mial mase operacji,badan,chemii nie chcial sie poddac ale nie jest zle...musisz wierzyc w to ze bedzie dobrze...duzo zalezy od tego jaki to nowotwor,czy nie ma przerzutow itp nie chce wypytywac bo na pewno to trudny temat dla Ciebie ale musisz myslec pozytywnie

Gesendet von meinem HTC One V mit Tapatalk
 
Do góry