reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Lalka przykro mi :( teraz juz wiecie co i jak, wiec dobry lekarz i do boju! :)

Jolasia kurczę, przykro mi :( daj znać jakie wyniki. Jednak kobieca intuicja to niezawodna jest...

Anula Ty nigdzie nie spadaj! ;p

Manowce dziekuje ;)

Majdaczek witaj :)

Bada my kijem wygonimy od Ciebie @ zeby nie przyszła ani teraz ani przez najbliższe 9miesiecy ;)


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
Witam wszystkich ;-)
u mnie "stara bieda" aktualnie odliczam czas do wakacji ----> 13.06 i Chorwacja
brzuch trochę rośnie, raz na czas jakiś prąd przejdzie ale jeszcze regularnie to nie - czekam na więcej
a jutro USG i może będzie ten ogonek (trzymajcie kciuki) ale jak nie będzie ogonka to trudno, będzie powód na trzecia próbę hihi
przesyłam moc fluidów i pozdrawiam wszystkich !!

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

(info dla "starej ekipy" podczytuje grudniowi i ssmama wróciła w nowej odsłonie, ale już wypędzona ponad miesiąc się utrzymała - tym razem była tegoroczna maturzystka i miała [powiedzieć rodzica dopiero po maturach, chłopak się nie zachwycił a kilka dni przed matura poleciała do stanów na wycinaczkę - chyba do texasu nie jestem pewna, a po maturze maiła jechać na studia do USA i tam rodzic...lub do Hiszpanii wahała się)

tak na poprawę humoru!!

do zaś ;-)

P.S.
w pracy dalej nie wiedza o radosnej nowinie, dalej okazji nie było ;-)
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny :-)


Blair gratulacje z okazji zaręczyn, pierścionek piękny i bardzoooo efektowny! :tak:


AsiaSzw .... Paryż super! Też bardzo chciałam z mężem się tam wybrać, choćby na pare dni ale jakoś nigdy się nie składa. Jednak w marzeniach moich pozostaje. Tobie zycze cudownego czasu w tym romantycznym mieście :tak:


Bada m. &&&&&& za jutro!!!


lalka ciężko napisać coś sensownego w takiej sytuacji. Mam nadzieje, ze traficie do dobrej kliniki i wspaniałego lekarza! Oglądałam program na TLC gdzie para zaszła w upragnioną ciąże właśnie po biopsji jądra w celu pozyskania zdrowych plemników! Potem in-vitro ktore zakończyło się pełnym sukcesem i tobie tego z całego serca życzę!!! Czeka ciebie i męża/ partnera długa droga, ale nie poddawajcie się, bo warto walczyć!


witam wszystkie nowe staraczki!


Wszystkim mamusiom gratuluje cudownych maluszków pod sercem. Niech zdrowo rosną!


A ja czekam na @, brzuch zaczyna boleć wiec to kwestia czasu. Cóż to by było na tyle!


Miłego wieczoru!;-)
 
Gośka ale nowina :) SS mama to jakos słaby temat.

Beebs dzieki, to od zawsze moje marzenie było :)

Bezdzietnaaaaaaa haloooooo!!!!!!!
 
Gosia - dobrze że na listopad nie przyszła :) chyba dlatego że u nas mało się dzieje a trolle nudy nie lubią ;)

Bada- &&&&&za testowanko
 
a tam od razu słaby temat :eek: "wesoła" dziewczyna

u nas troll by właśnie "rozkręcił" towarzystwo ;-), nic tak nie łączy jak wspólny wróg
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny.

Lalka, kochana przykro mi że takie wieści ale glowa do góry. Musi sie przeciez w końcu udać. I trzymam za Was mocno kciuki.

Jolasia daj znac jak twoja beta. Oby twoje przypuszczenia sie nie sprawdzily.

Susel a co u ciebie?

Bada.m kciuki za II kreseczki.

Manowce, Majdaczek witajcie. I powodzenia.

Ja umowilam na poniedziałek męża na badanie nasienia. Zobaczymy co wyjdzie.

Moj tata nadal w szpitalu. Operacja nic nie dala. Mowie Wam juz trace nadzieje ze bedzie dobrze.

Milego wieczorka.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kurcze Gabis jak to jest ze wy umawiacie swoich mezczyzn na badanie, u nas powiedziano mi ze od 8-16 zapraszamy i jak to kolejka kto ostatni do pokoju zwierzen. Jestem zalamana tym.

Mam nadzieje ze twoj tata poczuje sie lepiej.
 
Do góry