reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
zauwazylam u siebie taka tendencje, ze przy owu az do testowania jest mnie tu duzo bo duzo mysle o staraniach, a potem przychodzi @ i jestem tu tylko od czasu do czasu bo tez i odpoczywam od myslenia o staraniach przez chwile. mam nadzieje ze nikomu to nie przeszkadza.
po tym roku staran juz przychodza mysli ze nigdy moze sie nie udac. za kilka dni idziemy badac kariotypy i sie tym jakos dziwnie stresuje.

witam nowe kolezanki! obyscie nie musialy dlugo czekac na upragnione ciaze! nikomu tego nie zycze..

gabis milo mi bardzo ze o mnie pytasz! fajnie ze planujecie cykl z odpuszczeniem! ja tak bym nie umiala ;-) zdrowia dla taty!

malus bardzo mi przykro :-( trzymaj sie!

Blair GRATULACJE!! przegapilam pierscionek :-(

kasiaW ladny wynik progesteronu, lepiej wyzszy niz nizszy. luteina mogla troszeczke podniesc wynik.

brr i lalka widze ze macie podobny problem. mam taka kolezanke ktora miala ten sam wynik u meza i sie okazalo ze nie mial jakis kanalikow doprowadzajacych plemniki (nie znam sie na tym kompletnie, tak to tlumaczyla), ale w jadrach byly plemniki i z nich bezposrednio pobierali. przy takim pobraniu miala IVF i przy pierwszym podejsciu zaszla w ciaze z blizniakami :tak:
 
Witam

Ostatnio malo sie udzielam bo czasu strasznie malo wrocilam do pracy i staram sobie jakos to wszystko zaplanowac

Lalko przylaczam sie do dziewczyn,mam nadzieje ze po punkcji beda sliczne plemniczki;)

Jolasia a powiedz mi czy bralas w tym cyklu CLO? Wiesz co opisze ci moj przypadek;
Zeby zajsc w ciaze lekarz zapisal mi CLO, @ nie przyszla testy piekne 2 krechy ale niestety po wizycie byl tylko placz poniewaz w jamie brzusznej pelno plynu a zarodek gdzies z boku!! Podejrzenie ciazy poza macicznej:( lekarz niewiedzial skad ten plyn,dzieki bogu po tygodniu w szpitalu obserwacji plyn sie wchonal a moja ciaza wrocila na swoj tor;) i z tego mam corke!!!
Ale do czego zmierzam ze po paru latach trafilam na innego lekarza opisalam mu co sie wydarzylo i sie okazalo ze Moj lekarz za duza dawke leku mi podal za duzo pecherzykow sie utworzylo i jak pekly to zalalo jamw brzuszna, pozniej nawet wyczytalam na ulotce CLO ze ten stan jest zagrazajacy zyciu...
Moze u ciebie cos takie wystapilo????, teraz obecny lekarz zapisal mi juz polowke tabletki przez 4 dni i wszystko juz bylo ok i zaszlam w ciaze z synem!

Blair gratuluje zareczyn;-);-) pierscionek boski!

Gabis mam nadzieje ze twojemu tacie sie poprawi!!!

Ja wlasnie jade do domku z pracy nogi strasznie mnie bola...
Pierwszy dzien w pracy byl ciezki bo praca mi syna przypominala:( ze gdybym nadal go miala pod sercem bylabym w domu....
Ehh wzruszylam sie


Milej nocki kochane
 
Cześć Wam.
Pogoda paskudna aż się odechciewa wszystkiego. Jutro odwiedza mnie koleżanka. Pewnie przez weekend mnie nie będzie.
Dziękuje dziewczyny że jesteście & również życze wam tego upragnionego bobaska.
pozdrawiam i miłego dnia
 
Hejka z rana :) Ja już w pracy.

Suselku - a po co robi się badanie kariotypów? Moja przyjaciółka coś mi napominała o tym że będzie robić.

Julka - przytulam! Masz stojąca pracę? Jak rozumiem na zmiany?

Jolasia - jak wieści?

Słońca nie ma to chociaż fluidki wyślę :)
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Hej dziewuszki.

U nas slonecznie. Ale ja niestety coraz mocniej przeziebiona :-( a o wolnym moge tylko pomarzyc.

Julia tule mocno.
Susel tez tak mam. Sa momenty wzmozonego pisania i letargu w tych samych momentach jak u ciebie. Ja to rozumiem.

Milego dnia.
 
Cześć dziewczyny.

Susel ja tez to rozumiem. Tez jestem różnie aktywna. Staram sie czytac na bieżąco i czasem nawet chcialabym cos odpisac ale jakos tak nie umiem zebrac mysli.
Ten cykl "odpudzczamy" choć TA myśl o dzieciatku cały czas jest z tyłu głowy.

Asiu podeslij troche slonca bo u nas leje od rana :-(
 
reklama
Trzymam kciuki Ewelinko:)


Jołasia- czekam na wyniki bety :)

u mnie szaro buro i ponuro:/ a wczoraj było tak pięknie:( Gabis podkarpacie dzisiaj paskudne:(:no:
 
Do góry