reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
hej dziewczyny :tak:

po obejrzeniu ostatniego odcinka piekielnej kuchni było mi tak niedobrze blee wszystko przez karę dla drużyny niebieskiej

gabis kciuki za tatę, aby było ok ;*

ewelinka kciuki ;*
 
Dzien dobry Kobietki.

U mnie dzisiaj tez pogoda piekna.Za wszystkie majace dzisiaj wizyty trzymam kciuki mocno.
Ja dzis mam sporo do zalatwienia...ostatnio jakos moj avatar mnie wkurza bo ten kotecek taki jakis smutny jest ;)

Jolasia daj znac co u Ciebie

Malus Kochana gdzie jestes martwimy sie.Sciskam Cie mocno :* :tak:

Mychunia tez to ogladam u mnie na.szczescie nie wywoluje to mdlosci ja moge patrzec na wszystko z kolei bardzo na zapachy jestem wrazliwa :)
Milego dnia

Gesendet von meinem HTC One V mit Tapatalk
 
Ostatnia edycja:
Witam dzieczyny


Suseł a robicie kariotypy prywatnie, ja cały czas czekam na termin i nie dzwonią :angry:


Jołasia daj znać co z Tobą bo tu się martwimy


Ewelinka &&&&&
 
Asiu to badanie chromosomow majace na celu wykluczyc ryzyko Wad genetycznych u dziecka.Lekarze tez zlecaja badanie kariotypu jak wystepuje poronienie nawracajace lub nie mogacym mimo usilnych staran zajsc w ciaze w celu wykluczenia aberracji chromosomowej u jednego z partnerow.

A Sam kariotyp to zestaw chromosomow w ktorych znajduje sie DNA

Gesendet von meinem HTC One V mit Tapatalk
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam.

Corka w przedszkolu a ja jeszcze we wyrku dzis popoludnowka:/

Iwo niestety praca chodzaca:/ przez 8 godzin robie jakies 10km:/ do tego obuwie robocze mam;/

Malus doczytalam przykro mi ze straty:( odezwij sie

Asia a ty kiedy ten paryz?;)
 
Do góry