reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Dziękuję że przyjęłyście mnie do swojego grona :)

A więc tak... Mieszkam w Irlandii więc sytuacja nie taka prosta iść do ginekologa :) Dzwoniłam do mojej Gp (lekarz rodzinny ) powiedziałam jaka sytuacja i kazało poczekać około 10 dni i powtórzyć test. Powiedziała że poniedziałkowy ból jajnika mógł świadczyć o zagnieżdżeniu się zarodka zakładając że owulacja się opuźniła ze względu na stresy jakie miałam.... no chyba że @ przyjdzie . :-(
 
reklama
Gosiaczku jestem :) i obserwuję :) jakoś weny nie mam na pisanie :/

Z przyjaciółka byłam dzisiaj u lekarza bo ma guzka na tarczycy , musze z nia byc teraz i ja wspierac bo ona ma dopiero 26 lat do tego wykryta tachykardie i niedoczynnosc tarczycy.. przezywa to bardzo.. w poniedziałek jedziemy na biopsje.. troszke mnie ona teraz zajmuje ale z wami tez jestem :)
 
julia to przekaz jej wielkie gratulacje prosze! ale niesamowite ze juz pierwsze dzieci ze staraczek 2013 sie rodza! ale mam teraz wielkie nadzieje ze zlapie jej bociana i moze akurat sie zdziwie i bedzie sukces z tego cyklu i nie bedzie potrzebna IUI czy IVF! :tak: ale tak jak mowisz plan dzialania zdecydowanie pomaga. a Ty zdrowiej kochana!

Mimozama a mozna wiedziec dlaczego masz ten scratching?

jusastar ja tam juz wiele badan przeszla. rok staran bez sukcesu nie wiedzac co i jak to ja bym na bank nie wytrzymala. niecierpliwa jestem ;-) a wizyta w klinice 28.04 i licze na nia bardzo, ale teraz sobie mysle ze moze sie rozczaruje i wcale sie tak mna nie zajma. no nic, zobaczymy. a Ty mialas juz jakies badania?

monarti gratuluje zdrowego maluszka!

ulenka ja to zdecydowanie kura domowa nie jestem ale czasem (zwlaszcza jak piszecie o waszych wypiekach) to chcialabym byc ale nie umiem :sorry2:

Magda oby to byly znaki na II!! &&&

Aschlee ale sie ciesze ze znalazlas dobrego lekarza! no i jeszcze do tego zielone swiatlo! zaciskam kciuki zeby jak najszybciej Ci sie udalo!

Fabimama witam i powodzenia!

gabis spokojnie, ja bylam na CLO jakis czas temu, potem przerwa i teraz znow zaczelam (wlasnie drugi cykl leci) i nie mam skutkow ubocznych. no moze troche mniej sluzu ale nie jest zle. a co do braku owulacji przy skoku tempki to moze byc tzw zespol LUF.

Motylku zdrowia zycze dla kolezanki!
 
Olusia – a z czego to się bierze taki przyspieszony puls? Byłaś z tym u lekarza?
Motylkowa – kurcze to w moim wieku ta twoja koleżanka… :-(

Suseł – ja hormonalne na razie, ale jak @ przyjdzie to nasienie i monitoring w tym cyklu. A jakie ty miałaś jeszcze? Pewnie u Ciebie trochę inaczej po poronieniach… to ja bym też już więcej zrobiła, wiesz jeszcze liczę na to, że nam się uda ot tak…

Fobimama –trzymam za Cibie kciuki
 
No tak ale nigdy tak mi się wcześnie jeszcze nie zdażyło po za tym wyleciały ze mnie 3 skrzepy wièc to raczej były 3 zarodki oczywiście wiem że nie zarodek widziałam ale miałam poronienia więc znam już tą wątrubkę
I dlatego beta musiała być wysoka i szybko ją wychwyciłam

Zawsze pozytywy miałam albo 11dc po owu albo 2 dni przed @
Przepraszam za okrutny opis :(
 
Witam wieczornie :)
Jutro mam na 7:45, więc pobudka o 6:00, małego do przedszkola i biegiem do pracy.
Aschlee świetne wieści, to kiedy zaczynasz działać?:)
Ula, takiego mi smaka narobiłaś tym bam bam, czy jakoś tak..:zawstydzona/y: hihihi.
WItam nową przyszłą mamusię i zmykam spać:)
Buziole dla brzuchatek, pa;-)
 
reklama
Do góry