reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

matik przepraszam jeśli przeze mnie znów gorzej się poczułaś. Tylko chciałam się upewnić ,bo tu każdy mi piszę ,że to za wzceśnie a jednak Tobie wyszło i o to tylko mi chodziło Kochana. tule.
 
reklama
idę spać dziewczyny bo jutro znów do roboty:-(. muszę wstać o 5:30. nie wiem o której jutro do Was wlece bo mam popołudniową zmianę (u mnie od 9-17) i muszę wyjechać już o 7:30 a w domku będę po 18tej. także na jutro dziewczyny Wam życzę aby Wam się pospełniały najważniejsze marzenia:-)
a teraz dobrej nocki.
 
Witam wieczorową porą.
Dzięki za zainteresowanie, nikt nie zwrócił dzisiaj na mnie uwagi:-(
Co do wizyty pprzyjaciół. Może warto podpytać się co mniej wiecej jedzą. W czym gustuja. Głupio by bylo trafic w coś na co ktoś ma uczulenie albo po prostu czygoś ma zwyczaj nie jadac.
Ewelinko - w sen zimowy zapadłać?
Aschle - świetnie, ze u Ciebie wszystko w porzadku:-D Działaj bez zastanowienia, bez ograniczen.
Mimozama - chyba pisalas cos wczesniej, ze na kijki sie wybierasz. Podziwiam, ja nie mam na takie wyczyny sily. Z oporem zaczne cwiczenia od przyszlego tygodnia.
Ulenka - co do objawow, to mysle ze to za wczesnie. Biorac pod uwage, ze cykle masz w miare regularne, a za regularne uwaza sie te z ostepstwami kilkudiowymi, to owu jest na ok 14 dni przed @ a u ciebie jest teraz 20 dc czyli okolo 4 dni po owu. Zagniezdzenie zarodka po zaplodnieniu to okolo 6 do nawet 12 dni wiec doiero na pierwsze objawy wystepujace po zagniezdzeniu zarodka czas najwczesniej okolo 23 dc.
Witam nowa starczke.
Co do bycia kura domowa. Ja bym nie jiala wobec tego zadnych oporow, jezeli tylko M by na nas zarobil. Mogla bym siedziec caly czas wdomu i sie zajmowac nim. Sprzatanie, gotowanie, pieczenie, ciasta, ciasteczka, mam male hobby, moze babcine ale slodkie, robie na szydlku. Gdybym siedziala w domu jiala bym na nie wiecej sily. Mogla bym biegac zakosiarka po trawniku, sidziec z saydelkiem wsrod laki kwiatow latem zasianych w ogrodzie.
A tak w ogole to jutro pierwsza tabletka clo. Joz sie boje czy nie bedzie zadnych objawow.
Gabis - pisalas, ze dzis bralas clo. Patrzylam na wykresy. Nie wygladja zle. Ovu zaznaczyl owulacje bo testy owulacyjne byly zaznaczone jako poytywne. Ogolnie w jednym wykresie byl stopniowy wzrost temperatury ale dwa dni pozniej pod rzad taka sama i dopiero kolejny wzrost. To moglo swiadczyc o tym, ze owulacja hie nastapila z powodu za malego przyrostu pliku lh. Czyli brak owulacji. Testy wyszly poniewaz hormon na tyle wzrosl, by go test wyryl ale byl za slaby na prawidlowa owulacje.
Ktoras z was pisala tez o kolezance chorej na tarczyce. Problemy z sercem przy tarczycy szczegolnie nieuregulowanej moga wystapic. Guzek zas nie onacza ze nalezy odrazu robic biopsje. Takie zmiany moga byc spowodowane np rodzajem horoby tarczycy i dlatego wpierw najlepiej bylo by arobic badanie z krwi n pa komurki rakowe, rodzaj guzka, przyciwciala różne. Ja mialam robione i guzek byl nie ruszany bo okazalo sie ze nie nie mam przeciwcial rakowych czy cosik takiego i guzek moze zejsc pod wplywem odpowiedniego leczenia. Teraz jezeli nawet jakis chcial by sie pojawic to nie ma odrazu bac, igiel itp. Jak po jakims czasie hie zejdzie to doiero biopsja. Badania na przeciwciala sa chyba drozsze i dlatego nie daja tak chetnie na nie. Ja porobilam raz i teraz mam święty spokój.

Dobranoc
 
Ostatnia edycja:
Jołasia widzę, że świetnie orientujesz się w temacie biopsja itp. czym się zajmujesz jeśli można wiedzieć ?

Robiłaś przeciwciała? i co Ci wyszło?

A właśnie skończyliśmy oglądać ? "Jak zostać Królem " :) bardzo przyjemny film, polecam :tak:
Dobranoc:zawstydzona/y:
 
Witam Dziewczyny! :) Ja już przy kawuni i śniadanku, dołączy ktoś? Zapraszam :happy:
Od 6.00 jestem na nogach, więc to dla mnie wyczyn skali niczym ekstremalnej :-D ale przyznam... jestem z siebie dumna, małymi kroczkami do celu i może zacznę wcześniej wreszcie wstawać! :rofl2: Dziś mnie czeka walka Anna vs.bałagan w mieszkaniu...może jakiś doping? :-D Całusy dla Was na miły początek dnia ! :*


eee...no to klops, kawa rozlana, pies mi w to wszedł...teraz to się zrobił bajzel....I'm lovin it! :baffled:
 
Ostatnia edycja:
Jołasia biopsja to przeciez nic strasznego dla ciała gorzej psychicznie..po wynikach badań histo dopiero stwierdza czy to jest grozne czy nie.. juz troche sie dziewczyna najezdzila do różnych lekarzy wiec wie co ma robic.. jeśli to guzek to beda wycinac a jesli tylko torbiel to beda lekami niwelowac.
 
reklama
Do góry