reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Ula takie cisnienie albo nizsze.to moje normalne...
Ja kupuje perfumy w avonie sa tanie i dobre. :)

jeny,takie niskie ciśnienie masz? i dobrze sięz tym czujesz? moje codzienne to 125/65,130/70 takie w okolicach tych.


perfum z avonu nie mogę bo głowa mnie często zaczyna od nich boleć,nie wiem czy cos tam dodaja na co jestem uczulona czy jak... ale zapachy mi sie podobaja tyle ,że na kimś hahah mój mąz używa z avonu" full speed " ślicznie pachnie.
a moja mama kupiła wczoraj jakis z oriflame i tez ładny zapach i długotrwały ,bo wytrzymał na niej cały dzien. Ja używam różnych...moim zapachem jest różowy Bruno banani na dzień i euforia na wieczór
 
Ostatnia edycja:
Jenyyy jaki ze mnie len.. dalej w łóżku :p pora wstać. Zaraz Mąż z pracy wraca hihi. Dobra trzeba sprezyc dupke i cos zrobić. Pogoda do bani więc to mnie trochę usprawiedliwia ;-)
 
No to i ja dołączam do niskociśnieniowców 60/98 60/110 No to takie moje ciśnienie
:)
A moje jedyne ukochane to Coco Chanell Mademoiselle ,Versace Yellow Diamond , Michael Kors sexy Amber a i Gucci 2
więcej nie potrzebuję :) moj zestaw na cały rok :)

Mychunia współczyję :(
 
reklama
Hej
Agniesiak – ja miałam robić test ale temp spadła więc nie robiłam. @ nie przylazła rano jak zwykle, ale może jeszcze zaskoczy mnie w dzień

Ja zaraz gonię do pracy mam nadzieję, że mnie @ nie dopadnie…
Kochana trzymam kciuki by jednak wredota nie przylazła:-)

Hej ;-)

Perfumy z fm sa wlasnue baaardzo trwale. Sama używam ich na co dzien. Zapachy bardzo ladne choc niekuedy różnią się troche od oryginalnych odpowiedników. Polecam :-)

Ja wczoraj polozylam sie spac przed 22, obudzilam sie o 8 (oczywiście z przerwami na siusianie) i myslalam ze jestem wyspana... a raczej bylam bo znowu mnie muli ;-)
Co ciekawe teraz odzywają się z propozycjami pracy :-D

Zgadzam się :) Wczoraj wieczorem próbką się skropiłam na nadgarstku i dziś mi jeszcze pachnie :tak: ale na razie mam Eternity Calvina Kleina więc nie będę się kusić na nowe;) Ostatnio skończyły mi się z oriflame "weekend" czy jakoś tak, tez były świetne:tak: Z avonu używałam summer white i ah!:-) boskie. Ja ogólnie lubię takie świeże, słodkich mocno nie lubię bo głowa mnie boli od nich. Za ciężkie są. Choć przyznam, że te Eternity Calvina nie są w moim guście za bardzo:p Ale dostałam je od TŻ (pierwszy prezent) na gwiazdkę jak się poznaliśmy i jakoś jakoś próbuję buteleczkę wykończyć:-D

Aga fm? To nie są perfumy tylko podróbki perfum nie można ich wigilie porównać co do zapachu i trwałości takie jest moje zdanie
Wiem kochana, że to podróbki ale zapaszki mają okej :) W sumie tak jak któraś wcześniej pisała.. jak się wąchało oryginał to już podróbki się nie chce:-p

Hej dziewczyny moja mala dzis dala mi sie wyspac wstałam po 9 aczkolwiek dalej zle sie czuje
Matik przedemna az miesiac do testowania buuu
Miesiąc z nami szybko CI zleci :-)
no już jestem,siedzę przy kawce i pysznym ciachu o nazwie "gniazdko" mniam :-D Wróciłam z zakupów i szybko musiałam kawę parzyć bo ciśnienie mi tak spadło że aż zawroty głowy miałam ( 110/60 i puls 55 ). Obiadek mam już zrobiony (wczoraj zrobiłam) roladki z boczusiem i ogórasem:-),tylko pyreczki ostróże i będzie gitara:-)

co do perfum FM(podróbek) to mi odpowiadają. dodam ,że jeśli się nie zna oryginalnego zapachu to jest ok ,gorzej jak ktos zna oryginał a później powącha fm to wyczuje różnice i już nie odpowiada zapach,bo się różni.

czy któraś dziś testuje...hm??
Fakt, zapach różni się od oryginału;-) Ale pyszności masz na obiadek..:-) Ja dziś mam zupkę jarzynową i może żeberka w coli zrobię;-)

Ula takie cisnienie albo nizsze.to moje normalne...
Ja kupuje perfumy w avonie sa tanie i dobre. :)
W avonie też są super! Summer white i takie na wieczór mam jeszcze: little black dress, świetne są:tak:

Ewelinko poczekaj pewnie:)

ja mam dzisiaj wizytę- wczoraj dostałam wyniki testu Pappa - dzidzisu zdrowy:) prawdopodobieństwo chorób genet.niskie

Świetna wiadomość!:-D

perfum z avonu nie mogę bo głowa mnie często zaczyna od nich boleć,nie wiem czy cos tam dodaja na co jestem uczulona czy jak... ale zapachy mi sie podobaja tyle ,że na kimś hahah mój mąz używa z avonu" full speed " ślicznie pachnie.
a moja mama kupiła wczoraj jakis z oriflame i tez ładny zapach i długotrwały ,bo wytrzymał na niej cały dzien. Ja używam różnych...moim zapachem jest różowy Bruno banani na dzień i euforia na wieczór
Zaraz poczytam o tych Twoich zapaszkach:-) a z avonu męskie rzeczywiście super, mój były mąż używał, pięknie pachną:tak:
 
Do góry