reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

A ja spotkałam sie z taka sytuacja tylko to akurat było jak leżałam w szpitalu i przyszła do dziewczyny kolezanka z pracy i przyniosła prezent dla dziecka chociaz mały miał sie urodzic prawie tydzien później.. moim zdaniem dobrze zrobisz , bo w sumie i tak potem bedzie miała wystarczajaco obowiazków z dzieckiem i brak czasu na przyjmowanie gości.. ja myśle ze to jak najbardziej w porzadku.. napewno sie kolezanka nie obrazi i bedzie miło zaskoczona :)
 
reklama
Piękny dzień :)

Ewelinka gratuluje,wiedziałam,że będzie dobrze :tak:

Kraolina zadzwoń do swojej lekarki i powiedź ,że spodziewasz się dziecka,napewno Cię przyjmie lub zrób jak pisałaś 1 raz idź prywatnie,a potem poproś o wizytę na NFZ lub możesz chodzić co drugą prywatnie,moja koleżanka tak robiła

xAnka myślę,że nie będzie za wcześnie tym bardziej,że jak mówisz nie planujesz odwiedzin po rozwiązaniu,napewno będzie jej miło :-)

U mnie nadal @ brak-6 dzień,dziś przyszły testy,więc jak będzie bez zmian jutro testuje,okropne jest oczekiwanie....
 
Ewelinko gratuluje pięknej bety. Mój lekarz jeśli chodzi o ciąże to też mówi, by przychodzić w 7 tygodniu, więc za późno na pewno nie będzie. Bada m. a jakie testy kupiłeś?
 
dziewczyny, napiszcie proszę - kiedy zacząć łykać Oeparol (i w jakich dawkach) - czy w tym cyklu, kiedy zaczynam starania, czy można już wcześniej
 
reklama
Do góry