reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Hej dziewczyny!;-)
Witam się w tym pochmurnym dniu. Mam dziś wolneee:-D Tomasz przyjeżdża wieczorkiem także troszkę czasu mam dla siebie:tak: Na 8 ide tylko opłacić przedszkole i jak będę wracać to podrodzę Biedronkę mam to jakies zakupki zrobię. W sumie wolałabym carrefour.. ale to w innym kierunku, a szkoda;-) bo mają tam wspaniałe warzywa na patelnię na wagę:-D
Zmykam dziołchy! Może spakuję jeszcze te adiki co na allegro sprzedałam;)
Baj! i czekam na wieści :)
Agniesiak - proszę bardzo :-) Wyciągam mąkę i sypię na stolnicę ile mi pasuje. W szklankę nalewam ciepłą wodę i jedną ręką leję na mąkę powoli, a drugą ręką mieszam mąkę. Lepiej zrobić za luźne i podsypywać mąką, niż za twarde. Zagniatam. Wałkuję i wycinam kółeczka małą szklaneczką :) Farsz jeśli na ruskie: ser biały + ziemniaki ugotowane (pół na pół mniej więcej) + sól, pieprz ziołowy i cebulka pokrojona usmażona. Lepię. Wrzucam na gorącą wodę pierogi i gotuję aż wypłyną na wierzch. :) jem z cebulką smażoną :) Ta daaaam ! :-)
O w mordę :-) ALe łatwe i pyyyszneee:-) Chyba ukulgam coś;-):-) Dzięki raz jeszcze:tak:

Dziękuje Wszystkim Dziewczynom za miłe przywitanie :)
NIe ma za co kochana :-)
 
reklama
I ja się witam.
U nas też chmury.
Lecę zaraz na tsh i do apteki po sikacza, bo nadal plamie a temperatura 37.0
 
Hej

Ja się szykuje do wyjścia na bete... w nocy co chwilę się budzilam i siku szłam. .. ciekawe czy to z nerwow czy z powodu fasilki.

Dziewczyny trzymajcie mocno kciuki zeby moj fasolinek byl duzy i silny.

jolasia trzymam kciuki za sikanca &&&
 
Witam:) W Krakowie dzis tak pięknie, że aż się chce coś robić :) Pranie już nastawiłam, teraz się wlasnie zastanawiam czy leciec juz na poczte czy poczekać najpierw na wyniki Ewelinki i Jołasi. Poczekam &&& za was pisać tu szybciutko. No i jeszcze postanowiłam się zapisać do ginekologa co prawda termin będzie pewnie za 2 miesiące ale co tam zawsze to jeden mniej do płacenia będzie, a wcześniej pojde prywatnie.
Noo i króliczkowi skończyło się jedzonko więc kolejny spacer. Ależ dziś będę miała aktywny dzień :D
 
Witam dziewczyny
Ewelinka trzymam kciuki za wysoką betę &&& pamiętaj musi być dobrze ;)
Pozdrawiam również wszystkie dziewczęta !!!
Słonecznego dnia Wam życzę
 
reklama
Ewelinka - &&&&&&&!

Kuźwa szlag mnie tragi nie dośc że moje dziecie od kilku tyg ma niezidentyfikowaną chorobe to jeszcze koleżanka dzownmił ze jej maz ma różyczkę lub rumień *&%^%*&()_*) bosche non stop tylko drżę o fasolkę:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Do góry