reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Ewelinka – piękna kreseczka :tak: Może zamiast farby jakiś szampon?
Blair – jeśli chodzi o huśtawkę nastrojów jesteśmy na tym samym etapie ;p
Jołasia – jak tam sytuacja?
Ja dopiero wróciłam do domu. Byliśmy u teściów na obiedzie. Pogoda okropna. Zimno i pada… :no:

A propos pierogów - robicie z przepisów? Ja na oko wyrabiam ciasto i na oko robię farsz i zawsze ok wychodzi :) W życiu przepisu na pierogi nie czytałam nawet hehe
 
Cześć Dziewczyny :) Chętnie przyłącze się do Waszego Grona Staraczek '14 :) Może z początku zacznę od przedstawienia się. Mam na imię Anna, mam 22 lata i od 4 lat jestem w związku. Moja historia z BB zaczęła się od chwili tzw. 'wypadku przy pracy". Dużo czynników wskazywało na ciąże, jednak po zrobieniu dziś bety wykazała ona wynik 0,1...a wszystkie wiemy cóż to oznacza. Oczywiście ew.ciąża nie byłaby planowana, ale sama myśl o dzidzi wywoływała u nie ogroom radości, szczęścia i wszystkiego co pozytywne - jednym słowem - uczucie nie do opisania. Mój T. nie był specjalnie tym rozczarowany, bo uważa, że przecież się nie staraliśmy... Ale jak każda sytuacja ma ona i swoje dobre strony. Po wyjściu z laboratorium podjęliśmy decyzję o świadomym staraniu się o dzidzie, także z ogromną przyjemnością proszę Was o przyjęcie mnie do swojego grona :) Pozdrawiam z Poznania, Anna :)
 
Jusastar ja rozjasniam wlosy wiec szsmpon raczej nie pokryje. Trudno dla dobra fasolki przemecze sie z odrostami. Chyba wole nie ryzykować.

Wstyd przyznać ale ja nigdy nie robilam pierogów :p

witaj Anka ;-) rozgosc sie ;)
 
jołasia nom tak cwicze najpierw na silowni dwa razy w tygodniu i potem w domku w pozostale dni:tak: teraz dlatego dodalam do tego zdrowe jedzonko no i wlasnie poluje na jakis dobry przepis ze szpinakiem i zaciekawilas mnie tym makaronem ze szpinakiem w sosie serowym jak to robisz?To moj Maz nie lubi warzyw wogole tylko owoce ale tez nie wszystkie, nie cierpi egzotycznych:-D

Anka witaj:tak:

Uciekam spac bo jutro ciezki dzionek dobranocki.jpg
 

Załączniki

  • dobranocki.jpg
    dobranocki.jpg
    17,5 KB · Wyświetleń: 32
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry