reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Asia- moja prolaktyna 63 ng/ml. Robiona w 22 dc razem z progesteronem.
To by tłumaczyło ból piersi od prawie połowy cyklu, co mnie właśnie ostatnio zastanowiło.
Anula- Nie powtarzałam wyniku, stwierdził że niezależnie od dnia cyklu w którym robiłam wynik, ,jest to zbyt wysoki poziom prolaktyny, i wymaga leczenia.


Nie wiem czy pisałam, że zmieniłam gina. Po raz pierwszy byłam wczoraj na wizycie u niego. Wydaje się być kompetentny, do tego miły, bezpośredni, z poczuciem humoru które mi odpowiada. Pacjentek kilogramy, na termin długi okres oczekiwania. Rozmawia z Tobą jak równy z równym, także nie ma się obaw, że pytanie które chcesz zadać może okazać się,głupie,
Brrr, malusiolka- blair- dzięki dziewuszki.

Doradził, zrezygnować z ,internetowych, doradców, śledzenia internetu na ten temat i wszystkiego co się z tym wiąże.:eek:
Tego forum nie odpuszczę, natomiast pozostały świat internetowy to i owszem. Po co robić sobie dodatkowy mętlik w głowie?
Komuś muszę zaufać. Padło na niego.:-D Biedny , ech:happy::happy:

Wzięłam pół tabletki bromka , a senność ogromna. Spałam na nocce w pracy tak dobrze jak nigdy:-D

Pozdrawiam z oddziału, siostra mligocka:-D
 
Witam z rana.

Mligocka to faktycznie spora prolaktyna. Ciekawe jak bedziesz sie czula po Bromku.
O zmianie gina pisalas. Super ze fajny gosc.

Na tescie jedna kreska. Chyba mam cwiczyc swoja cierpliwosc :D

Milego dnia :-)
 
dzień dobry :)


widzę, że wczoraj była ostra wymiana zdań- zaraz zerknę o co comman :) jeszcze mnie emocje trzymają po wizycie:)

dziękuje za miłe słowa i kciuki kochane:)

miłego dnia
 
Monarti pięknie. Zazdroszczę ;) skąd ty jesteś bo na zdjęciach pisze profamilia, może Rzeszów? ???






kochana województwo podkarpackie ale bardziej bliżej Przemyśla:) Pro Familia- to najlepszy szpital w naszym województwie i po wczorajszej wizycie jestem mega zadowolona:D nareszcie traktują ciężarną jak człowieka a nie jak kolejną zestresowaną i spanikowaną mamusię:/ :-)
 
Hej :-)

Asiu jeszcze moze byc za wczesnie na wykazanie dwóch kreseczek :-)

Monarti śliczna dzidzia :-) mam nadzieję ze i ja kiedyś bede miala szczęście zobaczyć moja dzidzke ;-)

Dziewczyny nie wiem co ze mna jest... czy zle mierze ta temp czy co bo wahania temperatury sa spore... test owu pozytywny, wczoraj juz wyzsza temp a dzis znowu nizej... dzis wiecej rozciagliwego sluzu.. tak powinno byc czy co? Pomóżcie Hejterki moje :-)
 
Ostatnia edycja:
Sie witam.
Ewelinko a masz i ovufriend - zobacze jak bede na kompie . Co tAm. Z Twoja temp - moze to byla proba;) u mnie czAsami tak jest ze temp skacze i spada - czasami temp jest zaburzona. Skoro sluz dobry to moze owulacja sie szykuje lub juz byla .
Asiu a ktory masz dzien cyklu?
 
Kasik 3 i 2 dni temu test owu wyszedl pozytywny.. wiec nie powinno juz dojsc do owu? a jesli tak to temp chyba powinna rosnąć... wczoraj się ucieszyłam bo skoczyła do góry a dzis znowu spadla...
 
reklama
Witam sie dziewczyny.

Co do tej całej sytuacji to nie chce sie wypowiadac.. bo wiem jaka ja byłam naiwna i nie wiedziałam nic do puki nie trafiłam na to forum, więc nie bede osadzac kogos..

Asiu trzymam mocno kciuki &&&&

Monarti śliczna twoja dzidzia :*
 
Do góry