reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Karola jak pierwsze dni kobiety pracującej?

Pewnie masz Kasiu racje... po prostu ja juz myślę o tym ze moze mam cykle bezowulacyjne... albo cos...
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny zaczynam od przyszłego tygodnia!!! Jupiiii :D
Bo babeczka z kwiaciarni musi się dowiedzieć czy mam szansę na staż.. także zobaczymy ;)
Mój R był rozżalony dziś w nocy kiedy mu oznajmiłam że miałam w poniedziałek dni płodne :(
Po prostu był tym faktem wyraznie zasmucony i pytał czemu mu nie powiedziałam ??
Ale nie chciałam dalej wnikać w ten temat.. Bo przecież powiedziałam sobie że dam mu święty spokój a tu taki zwrot..
Może coś się w nim obudziło... Zobaczymy.. Narazie nie nalegam , cierpliwie poczekam :p
Ale faktycznie w poniedziałek czułam ból owulacyjny, a dzisiaj nad ranem również.. Pewnie zle go odczytuje bo to mój pierwszy "porządnie" zaobserwowany cykl..
Motylku Kochany jak się czujesz?? :)
Ewelinka ściskam Cię :*

Ewelinka mi stary, doświadczony lekarz też pod koniec sierpnia powiedział że mam cykl bezowulacyjny..
Bo ponoć kobieta może w ciągu roku mieć chyba ze dwa takie cykle
Po czym się okazało że ja jestem w 4 tygodniu ciąży.. Z własnego doświadczenia wiem że nie ma co ufać lekarzowi
 
Ostatnia edycja:
Karolina mnie od przedwczoraj pobolewa jajnik... więc może coś się dzieje ... od wczoraj rozciągliwy śluz... dziś go bardzo dużo... może faktycznie owulacja dopiero teraz... nie wiem...
a Twój R może jednak chce po cichu dzieciatka...
 
hej dziewczynki :-)

znowu spałam do 8:30 :szok: nie licząc przerwy o 5:30 co wstaję mężowi śniadanko robić do pracy :tak:

jussastar tak to mój blog :zawstydzona/y:

co do bezrobocia to się nie do końca zgadzam... koło roku szukałam pracy zanim dostałam się na półroczny staż, po nim dwa miesiące szukałam pracy zanim mnie przyjęli do E... tam przepracowałam miesięcy i teraz trzeci tydzień rozsyłam CV i szukam pracy.... jak jest większe miasto lepiej jest z pracą, u mnie w małej miejscowości gorzej, ale ja nie tracę nadziei, że w końcu coś znajdę :tak: na razie chce się gdzieś zaczepić, a potem poszukam czegoś lepszego, a moze od razu lepsze mi sie trafi :-)

co do prawo jazdy to kurs mam dawno zrobiony, ale 4 razy nie zdałam egzaminu i od 7 lat nie siedziałam za kółkiem... teraz może się wybiorę tylko muszę zrobić zdjęcia i założyć ten profil kandydata na kierowcę i uzbierać kasę na kurs, bo tyle się pozmieniało, że trzeba by było zrobić kurs od nowa :-(

co do afery na forum ja się nie wypowiadam :no:
 
Ewelinka no ja też byłam pewna że w poniedziałek mam owulacje bo i temperatura była podwyższona a teraz to już niska jest ale dzisiaj zaskoczona byłam jak poczułam jak mnie ten lewy boli :(
Masz racje, R by chciał.. czuje to.. ale może tak jak ja nie umie tego głośno powiedzieć :)
Mychunia ja tak samo - też się nie wypowiadam...
 
reklama
Karolinko dobrze sie czuje :p czasem mnie mdli ale z kibelkiem w konszachty jeszcze nie weszłam..

Mychunia masz racje z ta praca.. pamietam jak ja szukałam trudno było.. i w sumie udało mi sie fuksem bo do tej firmy co teraz pracuje ostatnia tura z mojej okolicy jaka była przyjeta to własnie moja.. I zostałam jedyna z tamtych osób które sie wtedy przyjmowały.. ale musiałam sie nie lada nameczyc zeby dostac umowe na stałe.. żadnych l4, żadnych urlopów na żądanie i przede wszystkim ciężka harówka..


Dojezdzam do pracy 70 km bo w okolicy nie ma zadnej pracy..
 
Do góry