reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2014 :)

Ania_Beata, idź gdzie indziej ludziom kity wkręcać. Nam piszesz, że niby lekarz kazał Tobie czekać na poronienie, to dla czego w innych wątkach piszesz co innego. Rusz swoje 4 litery i idź do innego lekarza. Uparłaś się na tego i swojego. Twój na urlopie, to łapie się za innego. Dziewczyno. Ja miesięcznie po 400zł wydawałam po to aby utrzymać moją ciąże. Niestety nie udało się, ale starałam się ile się da.

Dziewczyny, pamiętacie jak ja miałam na początku ciąży problemy z betą? Była niska i mało rosła, ale ciąża była. Gdyby nie moje przemęczenie, to na pewno byłabym w 20 tym tygodniu ;/
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ania_Beata- widzisz, już kolejne osoby nie moga czytać Twoich wypowiedzi i wytrzymać Twojej obecności. Informacje podawane przez Ciebie sa niejasne, nieskładne i zapewne nieprawdziwe. Od naszego ostatniego spięcia wiele Twoich postów przemilczałam, ale znowu miarka się przebrała. Kobieto Ty jeszcze nie poroniłaś, nic nie wiesz co się stanie jeszcze w tym cyklu, a już chcesz wiesiołka w płynie brać! Powiem Ci szczerze, że chyba powinnaś przestać się udzielać na tym forum, ponieważ nikt pewnie już tu nie wierzy Tobie i nikogo Twoja wybujała fantazja nie rusza.

ana- Druga część twojego postu jest mocno przesadzona. Ja pracuje codziennie 7,35 h. To, że znajduje czas na forum nie oznacza, ze nie pracuje na litość boską. Ja mieszkam na wsi i we wsi oddalonej o 10 km znalazłam prace, zaraz po skończeniu szkoły, bez znajomości. Także jak się chce, to się da i to nie tylko w mieście! A to właśnie Ty siedząc cały czas na forum nie związanym z praca nie znajdziesz nigdy pracy. I wówczas to się nie dziwie, ze wygłaszasz poematy na temat jak to ciężko dzisiaj znaleźć prace nawet w Biedronce. Żal.
 
Ania_Beata a na jakiej podstawie lekarka mogla stwierdzic ze ciaza obumarla ??? na podstawie testu ciazowego i bety powtarzanej raz ? obraz na usg czesto w poczatkowych tygodniach ciazy moze nie byc jednoznaczny, niejednokrotnie po prostu jest za wczesnie i to, ze cos sie podzialo mozna stwierdzic na podstawie endometrium ktore w II polowie fazy lutealnej powinno przygotowywac sie do zluszczenia,a w ciazy oczywiscie jest inaczej lub poprzez badanie - macica jest bardziej mowiac najlagodniej rozpulchniona niz zwykle.
Piszesz ze lekarka ci powiedziala, ze ciaza sie nie udala ???? a co zadanie z matematyki ze ma sie udac, lub nie ? dziwie Ci sie, ze zakladasz juz kolejny cykl i starania, nie majac zadnych plamien na ta chwile, ani dowodow na to ze sie nie udalo. Powtorz bete wtedy bedzie mozna cos wiecej powiedziec, ale jesli zycie swojego dziecka, bo piszesz ze ciaza byla opierasz na teorii lekarki, ze poniewaz na usg nic nie widac, to znaczy ze 'ciaza sie nie udala' to gratuluje :confused2: ...nie poronilas, a pytasz dziewczyn od kiedy sie bierze wiesiolek bo chcesz zwiekszyc szanse na kolejna ciaze ??? a skad Ty wiesz dziewczyno ze teraz w Niej juz nie jestes ?? Czytam co piszesz tu, i na innych watkach na ktorych zaczelas sie udzielac, i piszesz tak niejasno, nieskladnie, ze zeby sklecic jedne Twoje zdanie w calosc, trzeba by byc idiota zeby je zrozumiec i uwierzyc..lubisz chyba bajki z tym ze tu dzieci nie znajdziesz wiec chyba na prawde pomylily Ci sie watki.

maluś ja tez wierze ze uda sie naturalnie ale czas pokaze - jak to mowie wiosna idzie czas rozplodowy to i Nam musi sie w koncu udac nie ?? :-)
 
Ostatnia edycja:
Nuśka, musi się udać :D Kochana, dobrze napisałaś. Po czym lekarz mógł to stwierdzić skoro na początku ciąży nic nie widać prócz ciałka żółtego. Chyba, że to był inny przypadek i dzieciak w 2 tygodniu był już bardzo duży ;)

Monarti, śliczności :D:D
 
Ania_Beata po pierwsze to po poronieniu lekarze radzą odczekać magiczne 3 miesiące żeby wszystko wróciło do normy. Więc za 3 miesiące pomyśl o wiesiolku. Po drugie - skąd wiesz że oczyścisz się sama, skoro poroniłaś a miałaś jednodniowe plamienie bez skrzepów to pewnie będzie konieczny zabieg... Ja ronilam bardzo boleśnie, samoistnie i lało się ze mnie przez 10 dni więc lepiej idź do innego lekarza bo czekając aż się zacznie możesz sobie narobić biedy.

Nie mnie cię osądzać czy piszesz prawdę czy nie... Przykro mi jeśli na prawdę poroniłaś. A jeśli robisz sobie z nas jaja i naszym kosztem się zabawiasz to mam nadzieję że kiedyś cię to o czym piszesz spotka... I zobaczymy czy będzie tak wesoło.

Idź do innego lekarza na konsultację i zrób ponownie betę.

Tyle w temacie.
 
reklama
Wiecie co, ale ja nie mogę sobie wyobrazić po co tacy ludzie wymyślają te bzdury??? Nie mają nic innego do roboty? Czy to jakieś zaburzenia psychiczne?
 
Do góry