reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Motylku dokładnie Siostra kumpla mówi że lekarz pewnie ją niepotrzebnie tylko nastraszył, bo to jest zdecydowanie za wcześnie na takie diagnozy. Mam nadzieję że diagnoza okaże się błędna :) a ten lekarz którego Ci podałam ma zespół badawczy który zajmuje się głównie tą wadą, więc jeśli będzie w warszawie to może warto pojechać też do niego, nic nie traci...

Monarti wspaniałe wiadomości :) niech okruszek rośnie dalej pięknie :)
Piękne Maleństwo!!!

Ana no tak zapomniałam o wielkich układach co to nikomu pracy nie dadzą. Weź się kobieto ogarnij! Jak byś na prawdę chciała znaleźć pracę to byś znalazła, Łódź to nie wiocha z jednym sklepem i remizą! Tylko trzeba z domu ruszyć 4 litery a nie biadolić jacy to wszyscy źli bo Ci pracy nie chcą dać.
Prawo jazdy? naucz się jeździć to zdasz! ja nie mieszkam na wsi, żyłam wcześniej w lublinie i na samochód w wieku 18 lat i na motor dwa lata temu zdałam za pierwszym razem, uwaga! bez układów! po prostu nauczyłam się przepisów i nauczyłam się jeździć!
I wyobraź sobie że siedzę w pracy od 8 i jeszcze posiedzę ponad godzinę i mam czas na forum w przerwach i mam coś takiego jak aplikacja tapatalk na telefonie dzięki której mogę tu pisać

Iwo &&&&& za Twoje Dzieciaczki :)
Młoda rośnie to i choroby dłuższe...
 
Jak bardzo nieszczęśliwym trzeba być człowiekiem, żeby uważać, że ktoś przychodzi na forum tylko po to, by wysmiewać się z czyichś problemów i porażek. Jak wielką paranoję trzeba mieć, zeby podejrzewac innych o klamstwo natychmiast, gdy ich zachowanie odbiega od czyjegoś punktu widzenia, jaka wielką ciasnotę umyslu trzeba mieć by przez chwilę nie zastanowic się: ok, ktoś zrobił inaczej niż ja - nie muszę czyichś wyborów oceniać i od razu komentować, negować. "Bedziesz brala wiesiolka - o, nieeee! Ja to umierałam z bolu, a ty juz drugi cykl se planujesz, no normalnie głupia jesteś, nie myślisz, masz 15 lat, kłamiesz!!! Jesteś normalnie mamą Madzi. Jesteś nieodpowiedzialna - bo będziesz pić wiesiołka - helołłłł - zgloście to do prokuratury. Niech mnie zamkną i najlpiej podwiążą jajowody, żeby taka bezmyślna osoba nigdy w życiu nie miała dzieci, no bo jak to tak - wiesiolka - no ej, chiwla, no jak wiesiolka mozna brac!!! tragedia.

Cynthia - napisałam Ci prywatną wiadomość, pytam o te plamienia. Odpowiedz mi, proszę, jeśli nie uważasz oczywiście, że kłamię.
 
"I jeszcze jedno praca jest tylko sie robić nie chce. Bezrobocia nie ma. O mowie to jako pracodawca"

Milenka dziękuje, a ja teraz i Ciebie uwielbiam za to stwierdzenie! :laugh2:
 
Kółeczko wzajemnej adoracji! Uwielbiacie się tylko, gdy kogoś hejtujecie czy macie też inne okazje na wylew uczuć? Anula - ty się ozywiasz tylko jak na forum jest afera, nie? Musi cie to kręcić. :)
 
Blair rowiesniczko tez jeżdżę na motorze ;) pytanko czy nick Blair wzielas z Plotakary? Uwielbiam ten serial choć moj Tomis mówi ze to mózgojeb ;)
I tez zazwyczaj pisze z telefonu ;)
 
Milena tak :) też lubiłam ten serial :)
Zgadzam się z Twoja wypowiedzią na temat niby bezrobocia...


Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry