reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Hihi, za chwile cale forum będzie grzeszyć w łóżku, ale fajnie :laugh2:

Ej, ale jak Asia ostatnio pisała z wanny, to niby dlaczego nie może teraz pisać jak siedzi na Szymku? Hmmm... :laugh2:

Ja też już lece, bo dwie szklanki cin&cin robia swoje, oj robią :tak: I ja oczywiście tez do łóżka czym prędzej popędzam, hihi :-)

Dobranoc Kochane do jutra!

Tak jest Blair- NARODOWY WIECZÓR BZYKANIA ROZPOCZĘTY UROCZYŚCIE!
 
reklama
Cześć dziewczyny. Chciałabym się przywitać i opowiedzieć krótko o sobie. Z mężem od 5 miesięcy staramy się o dzidziusia i jak na razie bezskutecznie. Ale cały czas "walczymy" :-) Mam nadzieję, że z waszym wsparciem będzie mi raźniej :-D
 
Ja już się przywitałam wiec tylko dopiszę że w styczniu odstawiłam tabletki anty które brałam dobre 2 lata i nadszedł przełom bo ciężko mi było je odstawić a teraz już co będzie to będzie liczę po cichu na 2 córcie :D
 
reklama
Obiecuję wrócić z pięknym wynikiem :) I będę trzymać za Was kciuki. Co ciekawe moje dziecko będzie w połowie azjatą więc mam nadzieję, że będzie niezwykłe
 
Do góry