reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
julia my jeszcze sie nie staramy, ale zapomnielismy o zabezpieczaniu sie ;-) a Ty jak sie trzymasz? fizycznie juz wszystko ok?
watpliwosci ale smutek bil z Twojej wiadomosci :-( wiesz duzo problemow jest do przejscia, wiec jak najszybciej jedz do Polski na te badania i sie wszystko wyjasni. widze na przyklad ze bardzo duzo dziewczyn ma problem z tarczyca a to bardzo latwo podreperowac, moze u Ciebie to tez tylko tarczyca czy cos podobnie malo groznego.

ewelinka fajna mialas ta rozmowe z mezem. dobrze ze macie plan. trzymam kciuki zebyscie niedoczekali tej @! a progesteron zdecydowanie powinnas zbadac!

Didi, kajuta witamy i powodzenia!

rainbow zdecydowanie ciaza! GRATULUJE! zrob bete tak jak mowisz, ale ja nie mam watpliwosci.

agnieszkak2 ksiazkowo po godzinie tempka wzrasta o 0,1 ale kazdy jest inny. a owu jest ksiazkowo zaraz przed skokiem tempki, ale to tez oczywiscie nie zawsze. moze byc +/- 2 dni mniej wiecej.

Gochson jak ja Cie rozumiem... poczekaj do pierwszej @ i sie starajcie.
 
Ostatnia edycja:
Czesc Dziewuszki!

Gośka
- no piękny teścik! Gratuluję Kochana, na pewno jesteś w ciąży! :laugh2:

Mychunia- po 3 tygodniach laby, ale już do pracy pora wracać, hihi! :tak:

Asiu- wiedziałam, że się uśmiejesz. No jak Ty tam? Rozumiem, że też są dwie kreski na teście? :laugh2:

Gochson, Suseł- trzymam wyjątkowo mocno za Was kciuki! ;-)


Lecę do pracy Dziewczyny, odezwę się po 15.30!
 
Ostatnia edycja:
No dobra mam chwilke teraz.

Jestescie jak wróżki, wiedziałyscie dokladnieco kiedy robie. No no zaimponowaly mi dziewczeta. Aniu nie dalabym rady telefonu utrzymac w rece bedac na szymonie ;-) a potem padlam!

Zrobilam dzis tescik tak jak chcialyscie i coooo......piekna jedna kreska. Ach cudo. Wiec nadal czekam na @

Ania super drzwi. Bardzo mi sie podobaja. Chcialabym takie tylko jasne u siebie. Ake dokladnie ten wzor bo mega mi sie podobaja.

Ewelinka fajnie ze rozmawialiscie. Tylko ja nadal bym sie bala dlaczego @ tak dlugo nie ma. No ale grunt ze wspolnie podjeliscie decyzje.
Motylku zdrowia duzo!!

Brr zostan z nami nie uciekaj. Trzymam kciuki aby u ciebie tez sie powiodlo!!

Blair chyba okien nie domknelas bo slychac bylo wszystko :-)

Goska gratulacje. Piekne krechy.

Nasz narodowy dzien bzykania uwazam za idealnie zakonczony ;-)

Didi witamy.

Mychunia powodzenia w pracy.

Agnieszka, Karola test negatywny. Ale dziekuje.

Gochson. Tak mi przykro, ale wierze ze bedziesz niebawem szczesliwa posiadaczka malucha w ramionach. Tego ci zycze.

Milego dnia
 
karolina dalej mi nie przeszło, ale do roboty trzeba było iść pozałatwiać wszystkie sprawy....

Anula tylko na trzy dni :-(

Asia ja też ujeżdżałam męża :zawstydzona/y::-D
 
Hej dziewczyny oj gorrrąco wczoraj tu było :)

Zrobiłam test 25 i ciąża jak w mordę strzelił! Także zastanawiam się nad beta bo testy śliczne ciemnieja więc może za tydzień... oddam wiesiołka z dobre ręce. Chyba z 100 tabletek mi została. Piszcie na priv.

Gosia - gratulacje! Ciekawe kogo jeszcze uda się nam zaciągnąć na listopad :)

Malusiolka - wrzucaj kochana i mnie :)

Julka, Gochson - &&&&&&&& za Was!
 
reklama
Anulka, dziękuję :* Ona życia nam nie da jeżeli coś z tym nie zrobimy. Dla M abonament zaraz się kończy więc nie będzie mieć z nami kontaktu. 3 tygodnie jutro będzie jak tu mieszkamy, a nawet nie zapyta się co u dzieci. Wczoraj jeszcze M powiedział, że jego mama myślała, że przyjedzie sprzątać i pomóc im.. Szkoda słów na tą kobietę. Jak jej M powiedział, że niedziela jest do odpoczynku, bo pracuje dużo i późno wrócił, a ja na jeździe byłam i chcemy tera zmieć czas dla siebie i dzieci, to się nie odezwała. Wydaje mi się, że ona próbuje przez takie głupie gadanie nawiązać z moim mężem kontakt, ale ja nie mam zamiaru z nią utrzymywać. Jutro o 7-dmej M jedzie do rodziców do domu (Oni w pracy będą) i chce swój samochód zabrać (mamy dwa). Nie musi z nimi się widzieć, aby odebrać swoją rzecz, bo ma klucze :)

Julia, witaj Kochana :* Ciesze się, że do nas wróciłaś :* Ale mam nadzieje, że szybko zobaczysz znowu swoje upragnione kreseczki :* Porozmawiaj z mężem i powiedz o co chodzi. Mam nadzieje, że zrozumie :):* Ale mam też nadzieje, że od nas z Ciężarówek nie odejdziesz? :)

watpliwosc, pisałam na PW do Aschlee o moim mężu. Chodzi o to, że jeżeli zdecydowalibyśmy się, to pracowałby na wykończeniówce u swojego kolegi ojca i na działalności, którą ma i by miał zarejestrowaną w Polsce, a tam jakby dawał usługi. I ten pracodawca jest wiarygodny.

Julia, Aschlee, widzę że macie w tym samym wieku córeczki :D Młodsze są równo o 2 tygodnie od mojej Oliwki :D Ale fajnie :D

Didi, kajuta, witaj ;)

Gosia, ogromne gratulacje :* Zapraszam tutaj - https://www.babyboom.pl/forum/stara...ciaza-ze-staraczek-2013-a-68795/#post10525761

Karolcia :*

U mnie w śluzie różowa krew się pojawia. Mało jej, ale @ się zaraz rozkręci i do tego brzuch mnie boli ;/ Ja to mam szczęście.. na sam egzamin ;:)wściekła/y:

Julia, gdzie wpisać Ciebie na listę?

Uwaga!
Związku z oszustkami, które pojawiają się na forum i próbują manipulować ludźmi i oszukiwać postanowiłam: Jeżeli nowa dziewczyna, która chciałaby dostać się do naszej listy Starających się musi trochę czasu posiedzieć i popisać na wątku. Teraz od tak nowe dziewczyny nie będą przyjmowane na listę. Nie obrażajcie się, ale nie możemy pozwolić sobie na powtórkę z ostatniej sytuacji. Jeżeli dziewczyny, które znamy i będą chciały dołączyć nie ma problemu na liście od razu znajdzie się miejsce.

Pozdrawiam.
 
Do góry