reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Tak Anula moj to tez Adaś. Adasie to super chlopaki ;)

Dziewczyny bo tak sobie pomyslalam ze zaden lekarz nie zlecil mi badania progesteronu. Myslicie ze nieprawidlowy jego poziom moze byc przyczyną braku okresu..?
 
reklama
Brrr85, przykro mi bardzo że wredota przyszła :( Ja też o Tobie ostatnio myślałam, Ty to taka dobra duszyczka jesteś, bardzo bym chciała żeby Tobie również się udało, chciałabym żeby wszystkim dziewczynkom się udało, to takie niesprawiedliwe że się tak bardzo pragnie dziecka i nic. Ja trzymam mocno za Ciebie kciuki,i za męża bo podejrzewam że takie badanie nasienia to straszny stres dla niego.

A do pracy nie chodzę, dostałam zwolnienie ze szpitala do końca jeszcze tego m-ca. W środę idę na kontrolę do ginekologa i zobaczę co on zadecyduje

Anula, śliczne masz wnętrze, marzy mi sie taki domek :)
 
Anula Ty też zamknij okna bo Adas powiedział ze mam szybko brac prysznic bo musi upolować jajeczko :p tylko czy nie za duzo tego polowania? Oby armia byla odpowiednio przygotowana :))) mam nadzieje ze od rana wyspana i zregenerowana ;-)
 
Dziewczyny ten watek za czerwony się zrobił od produkcji, chyba tak intensywnego weekendu jeszcze nie było…

Blair87 – jeśli PIK był rano to owulka jutro rano lub wieczorem (24-36 h po PIK-u), jak dostarczyłaś żołnierzyki wczoraj wieczorem to jutro wieczorem zrób nowa dostawę na wszelki wypadek ;-) Różnica raczej od poziomu LH nie od pory zależy.


iwo:) tak mama córeczkę kochaną 4,5 roku ma – wygład aniołka loczki, blond włoski - żmija mała na własnej piersi rok przeze mnie hodowana – powiedział mi ostatnio „idź stad Ty wiedźmo” no aż mnie zatkało, a mało co mnie jest w stanie zadziwić ;-) Do wątku chętnie zajrzę.


ewelinka_shn – od gadana ludzi się nie ustrzeżesz, jak już się dorobisz dzidziusia to się zaś zacznie a kiedy drugie? Chyba nie chcesz jedynaka, a taka różnica to dobra/zła/idealna – zależy kto mówi, wiec raczej pozostaje przywyknąć . Ja aktualnie odpowiadam: „jak się trafi” co agresywniejszym „jak Bóg da” i nawet działa ;-)


Anula1988 – drzwi fajne, mam podobne z 3-ma szybami tylko ciemniejsze ;-)
 
Ewelinka- taaaak, fajne. Ja mam naprawdę Kochanego Męża i jeśli narzekałabym, to naprawdę zgrzeszyłabym. Wiec tylko go chwalę! :tak:Ewelinka progesteron powinien wzrastać po owulacji. Jeśli jest go niski poziom to endometrium nie rosnie. Bo jeśli wysoki progesteron spowodował wystarczające zwiększenie się endometrium, dopiero wtedy endometrium gdy osiągnie odpowiedni poziom może się zluszczyc w postaci miesiączki. Pamietaj zbadac progesteron 7 dni po przypuszczalnej owulacji.
 
Anula Ty moja Wariatko :* tak się roześmiałam, że G się dopytuje o co chodzi :) mało z kanapy nie spadłam :)
moje Twój się odfocha :)
Ja też mam sporo mebli w kolorze wenge, bardzo mi się podoba :)

Ewelinka to leć, leć do Męża i Go przeleć :p

Gośka dostawa była dziś rano :)
 
To może powinnam go zbadac... hmm jajniki zaczęły bolec wczoraj wie przypuszczać mozna ze od wczoraj 7 dni... moze to tez będzie jakas przyczyna jakby progesteron byl zly ... a teraz jakbym zbadala np jutro czy we wtorek to rozumiem ze bedzie ciezko zweryfikować czy poziom jest ok czy nie?
 
Gośka- dziękuje :laugh2: Ja lubie kolor wenge. Fakt,jest dość trudny w utrzymaniu czystości, ale ja kocham sprzatac w swoim domku! :tak:

Agniecha-
dziękuje! Ja uwielbiam swój dom. Najpierw długo wybieraliśmy projekt, potem caly proces budowania, urządzanie, przeprowadzka, az teraz zwykła codzienność. W środe miną 2 lata odkąd w nim mieszkamy! Już kawałek historii z nami przeżył nasz domek :laugh2: A ile biedny się już nasłuchał, ojej :tak:
Blair- oj tam, lubie Cie rozśmieszać :laugh2: W tle dochadza mnie głosy z prysznica, który bierze Adaś, wiec chyba dzisiaj jednak sobie powzdycham, oj powzdycham! :laugh2:

Ewelinka- 7-8 dni po owu zbadaj. Wtedy wynik jest miarodajny.
Oj, a nasza Asia to pewnie teraz na Szymku siedzi i dlatego nie pisze, hihi :laugh2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry