reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Maluś, Olusia- dziękuje, że pytacie. Ja strasznie podle się dzisiaj czuje. Nie wiem skąd taki nastrój mam.
Nawet nie mam siły dzisiaj odpisać każdej z Was z osobna- przepraszam.
 
reklama
Anula kochana co się dzieje? wszystko w porządku ?? Buziaczek

Widzę, że jutro masz monitoring ciekawe jaki pęcherzyk już masz :)
 
Maluś- dziękuje Kochana.

AsiaSzw- Nic się nie stało, nie wiem skąd się takie coś do mnie przyplątało, ale strasznie zdołowało. Nawet nie chce mi się myslec o tym pęcherzyku. Jade tylko na ten monitoring, aby wykluczyć jakies powikłania po stymulacji lekiem. Totalny brak wiary, ze kiedykolwiek uda mi się zajść w ciaze. Przez prawie 2 lata się nie udaje, to dlaczego niby teraz ma się udać... Łzy same ciekną po policzku...
 
Eh Aniu :( nie smutaj proszę. Może nie warto się załamywać chociaż wiem, że łatwo się mówi, ale nie zniechęcaj się i może ten cykl tak na spokojnie bez spinki co...może będzie łatwiej.
Mój lekarz ten endo powiedział mi ostatnio na wizycie, że sex prokreacyjny nie powinien się odbywać w łóżku tylko byle gdzie i powinien być inicjowany przez mężczyznę, powinien być także szybkim numerkiem aby kobieta nie zdążyła pomyśleć o tym, że on robi jej dziecko. No i nie uwierzysz, on też zalecił wino :)

Aneczko tylko proszę nie płakuniaj kochana. Bóg wie, że jesteście kochanymi ludźmi i na pewno obdaruje was dzidziusiem tylko może chce zrobić wam niespodziankę, ale nie może no bo jak skoro wyczekujesz.
 
Asiu- dlatego tak mocno Wam kibicuje i w Was pokładam wszelkie nadzieje, bo wiem, ze ja nie zaznam tego szczęścia, jakim jest być mama.
 
reklama
Asiu- taka prawda. Prawie 2 lata mi się nie udaje zajść w ciążę, to dlaczego teraz niby miałoby się udać...
 
Do góry