reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

agniecha całe szczęście, że wszystko ok :tak: oby tak dalej ;*

jołasia nie daj się chorobie ;*

Malusiolka a ja też mogę zajrzeć? :zawstydzona/y: uwielbiam placki ziemniaczane - to moja ulubiona potrawa :-D
 
reklama
No watpkiwosci jak ty w domu siedzisz to sie nie dziwie ze fiksujesz. Ja testow juz nie robie. Wystarczy tamten jeden za 3 dni sie okaze. Ale ciotka przyjdzie czuje to.

Zasne zaraz. A do 20 w pracy. Licze czas juz bo zajoba dostaje
 
mychunia, o matko, jak dobrze! :-D Podziel się :-p

jołasia, zdrówka życzę, kuruj się i nie przepracowuj :tak:

watpliwosci, podobno niemiecki jest łatwy :tak: Bo Ty mieszkasz w Niemczech, tak? To po co Ci kursy, trochę pobędziesz na mieście i się nauczysz ;-) Trzymam kciuki, żeby wszystko się szybciutko ułożyło :tak:
 
Mychunia, ja to podgrzewałam całe placki i do tego smażyłam sadzone jajka (tak aby się lało żółtko) :D Albo placek w chlebie :p Tak jak u Ciebie plaski są, to robiłam tak kopytka :)
 
reklama
Do góry