reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Dziewczynki, właśnie wyszłam ze szpitala :) Serduszko już jest, stresu się najadłam strasznie, plamienie ustało ale muszę leżeć, później więcej napiszę, buziaki

Iwo, dziękuje że o mnie pytasz :)
 
reklama
mychunia z sosem bolognese i mięsem mielonym
wsQoQJBSAwgMtHLCkA02ykMMDE7jgBgO1MFCACxM8MIAABzigjA0JQCAAC1kMoMEDlEwQwgTGPKDBACwIAEECNizTwxQdlIQAHT4cZUoDEfiwCAIAdDBFDwzJQAMyoIYqqqg0yCBQQAA7
to MNIAM MNIAM !!:tak:

jołasia KURUJ SIE....

agniecha83 gratulacje serduszka... :-)
 
Ja tez uwielbiam placki ziemniaczane tylko niestety jestem jak francuski piesek nie moge jest tlustego bo ciazy mi na zoladku :-(
 
Ahhh Aska ja normalnie oszaleje .. tez chyba zbyt wielkie nadzieje pokladalam w tym cyklu :(
ja dzisiaj w nocy tez mialam bool i to taki ze ryczalam z bolu .. nie moglam sie nawet przewrocic bo sie nasilal ;/
dzisiaj rano test negatywny i to juz ostatni w tym miesiacu bo to mnie jeszcze bardziej przytlacza ...
temperatura nie wiem jaka bo mi P. posial gdzies termometr i do teraz go nie znalazlam :wściekła/y:
teraz w porownaniu do nocy tylko leciutko kluje w podbrzurzu :)

jutro ide zobaczyc co to za robota i tez sie mocno stresuje tym bo ja niemieckiego - ni w zab .. ten gosc niby mowil P. ze pelno polakow tam pracuje i jezyk nie jest wymagany no ale ... jutro sie wszystko okaze .. moze jakis polak tam jest wlasnie taki zeby sie mogl z polkami dogadac .. jak nie i bede czula sie jak idiotka i nie bede nic rozumiala to tam nie pojde ..
ahhh za pozno sie dowiedzialam ze P. wyjezdza do niemiec tak to skupilabym sie na niemieckim . Dowiedzielismy sie w pazdzierniku w listopadzie wyjechal a ja wtedy mialam pol roku do maturry i nie bylo czasu ... a w domu to sie nie potrafie sama uczyc ..
a na kurs niemieckiego to chce za wlasne pieniadze isc a nie obarczac P. kosztami .. bo jak sie dowiadywalam od znajomych to taki kurs okolo 400 euro miesiecznie .. a jak on sam pracuje to nie chce za jego pieniadze + chcemy na samochod sobie odlozyc bo nasz to juz gruchot :D i jakas praca mi by sie przydala nawet dlatego zeby nie sfiksowac w domu ..
Przemek wychodzi o 6.30 i wraca o 19 a ja sama lapie takie doly w domu ze szok ..
Jak sprzatalam w tym hotelu 2 miesiace 3 razy w tygodniu to bylo zupelnie inaczej .. bo wychodzilam do ludzi i sprzatalam tam z kumpela .. a tak to nawet tej pracy P. zazdroszcze bo chociaz gdzies wylazi .. :dry:
 
reklama
Do góry