reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Blair, haha, tak to wygląda! :-D A nie wiem nawet, to tylko animacja :-p

Malusiolka, absolutnie mnie nie obraziłaś! ;-) A gdzie tam, tak obrażalska to ja nie jestem :-p po prostu dla mnie to nadal dosyć dotkliwa kwestia :sorry2:
 
Asiu, dziękuję :-p Ah, te geny :-D Chociaż nie da się ukryć, że są strasznie irytujące i ludzie ciągle mi wyjeżdżają z "Ah, kogoś mi przypominasz... aktorka czy ktoś taki...", no niby miło, ale nikt nigdy nie wie, kogo :sorry2:

mychuniu, a z czym masz spaghetti? W sensie z takimi klopsikami czy bez, czy jakieś specjalne? :-D Mniam!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzień doberek
Ja za dużo nie czytałam. Angina daje się we znaki, dostałam duomox. Praca i choroba to bardzo złe połączenie ale nie mam wyboru. Dopiero co wskoczyłam na wyższy szczebelek. Nie mam gorączki, tylko momentami mega oslabienie i bardzo się męczę.
Myślę, że przez chorobę będe miała zafałszowane wyniki temperatury. A na podstawie tego miałam się umawiać na kontroling pęcherzyka. Tak więcej wizyt, więcej kasy. Może chociaż testy owu dobrze wyjdą. Może całe to choróbsko na ewentualne zafasolkowanie nie wpłynie.
Zmykam do wyra przed kolejną noocką. Obiad zrobiłam, kąpiel wzięłam, włoski wysuszyłam. M jeszcze w pracy.
 
Do góry