reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Iwo : dziś 5 dpt
Olusia : racja chce zrobić w piętek bete 7dpt bo w sobote to śmieszne wesele mam :tak: może i za wczęsnie niewiem , ale przy 2 podanych zarodkach może coś wyjdzie ehh dla pewności powtórze w pon .
 
reklama
Iwo, tak ale nie od wszystkich, a co? :)

Mychunia, hehe fajne połączenie :p Fasolowa + Spaghetti :D Ja raczej jedno, albo drugie bym zjadła, bo dla mnie za ciężko by było na żołądek :)

Olusia, ja rosołek miałam wczoraj, ale zostało trochę, to zrobiłam pomidorówkę, a dziewczynki tak się zajadały, że aż uszy się trzęsły :D Ja też się objadłam i nie mam sił stać, to się położyłam. Dobrze, że mam laptopa, bo ciężko było by pisać z Wami :p Risotto nigdy nie jadłam :) Do czego podobne jest? Ma tam beszamel?
 
Malusiolka wiesz co ja rizotto robie po swojemu, a moj m tez inaczej.... ja robie z papryka i kielbasa najlepiej tucholska i ser zolty parzeman najlpiej, a moj robi z warzywami... wiec tez dobre jest ale troche inne... ale mozna robic z miesem i pieczarkami jeszcze... kto jak to lubi...

Cieszymy sie ze sa swirki na swiecie... :tak: tez mam poczucie humorku i dobrze mi z tym...

lalka trzymam kciuki za wysoka bete...
 
Nie będę gorsza :) na obiad wciągnęłam sałatkę z serem pleśniowym, suszonymi pomidorami i orzechami włoskimi. Na deser 3 bit. Dogodzilam sobie :)
 
Olusia pewnie Wam ciężko było jak był w woju... Mi nie chodziło tyle o rozłąkę bo wiedziałam że to byśmy przetrwali, ale mój Tato niestety zbyt ubrzydził mi mundur i mam w sobie straszną blokadę, żeby facet nie wiem jak był kochany a w mundurze to zostawię...

Magdalenka będzie dobrze :* z Fasolką na pewno wszystko ok :)

Lalka ale jestem ciekawa Twojej bety :D

u mnie dziś będzie kiełbaska na gorąco, jak wczoraj G nie zjadł :-)

SSMama to zdjęcie na fb to specjalnie dla Malusi żeby Cię zobaczyła? :p
 
Blair87 powiem tak ja gorzej przezywalam niz on.. potem jak przyjechal po przysiedze to byl tylko jeden temat, a mi bylo cholernie przykro... normalnie mialam dosc sluchania o jednym i tym samym i tym sposobem zbrzydlo mi to...

SSMama jakie zdjecie na fb? :-)
 
reklama
Do góry