reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
A wielkie nudy dziewczyny a pooozatym hmm jakieś bóle jak na @ od czasu o czasu , a pozatym to wole nie pisać bo naczełabym sobie wmawiać że mam dużo dolegliwości :-) i wezmiecie mnie na świrka haha
 
Olusia : tak a mój chłop tak samo dopatruje się co się dzieje haha np wczoraj stwierdził że od pępka w dół mam bardziej widoczniejszą ścieżke :sorry2: a ja już z tego wszystkiego zwątpiłam szczerze mówiąc i niewiem czy nie będę w takim wypadku zwlekać z betą .
 
Lalka- kiedy masz zrobić betę?

Agniecha- odezwij się bo się martwię :(

Malusiolka - a ty od ciężarówek wzięłas nr telefonów?
 
lalka ja tez zwlekalam ale z drugiej strony co ma byc to juz i tak bedzie, nie masz na to wplywu.. ale jednak ja wolalam wiedziec wczesniej zeby nie potrzebnie brac leki, po co mam brac dluzej i sie truc jak nic z tego... w koncu to hormony i po co brac je?
 
reklama
Do góry