reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
SSMama mam nadzieję że wyjaśnicie sobie wszystko, bo beznadziejnie się zachował!
ja się uczyłam włoskiego, piękny język i prosty, po tym jak 3 lata uczyłam się łaciny :-D
wspominałaś o kradzieży zdjęć, ale nie że się w sądzie skończyło :szok: grubsza sprawa...


Dziewczyny to ja widzę że Wy odważne jesteście policja, więzienie...
mój miał zakaz pójścia do woja, byliśmy wtedy ze sobą ponad rok jak szedł na studia musiał się postarać, bo bym Go zostawiła. Mam uraz do mundurowych, mój Tata był wojskowym i przyrzekłam sobie że nigdy nie będę z mundurowym.
 
Malusiolka - sama miałaś niemiłą akcję parę miesięcy temu, więc po co to naciskanie, by ktoś tu swoje zdjęcie publikował? Dziwne to. Po co Ci to?
 
Oj tak ja tutaj jak przyjechalam to tez sie balam na poczatku mowic...a ze ktos nie zrozumie albo ze ja zle zrozumialam i palne jakas bzdure i wstyd.Ale jakos poszlo od momentu jak musialam sama wyjsc do lekarza jak zobaczylam ze i ja rozumie i ktos rozumie mnie to ten lek zniknal.Na pewno nie mowilam poprawnie gramatycznie ale wazne ze rozumieli co sie mowi.Takze Olusia na wakacje do Hiszpanii i zobaczysz jak szybko pojdzie:tak:
 
Cyntia, nie chciałam żeby wysyłała na ogólny. Tak, miałam sytuację nie miłą i pamiętam o tym. Po prostu ciekawa jestem jak wygląda. Ale poczekam jak sama będzie chciała się pokazać ;)
 
Blair87 jak mialam pierwszego powaznego chlopaka bylam z nim 4 lata... pewnego razu dostal wezwanie do wku i normalnie przezylam wstrzas jak sie okazalo ze musi isc do wojska na rok... doslownie ryczalam non stop... oznaczalo to dla mnie ze ani smsy, ani rozmow, ani telefon ani widzenia, przynajmniej do przysiegi... normalnie koszmar !!

Aschlee25 tez o tym mysle wlasnie.... :-) Hiszpania i jezyk hiszpanski albo Meksyk he he :-D
 
Dziewczyny ;(( lekko upadlam ze schodow na pupe ;(((( myslicie Ze maluszkowi moze sie cos stac asekurowalam sie rekami ale i tak troche mocniej usiadlam na pupe:(((( zalamie sie jak cos sie stanie a zaraz keszcze do pracy :((((



 
reklama
cześć , co za dzień , hmm tak szaro i ponuro .
Maluś : u mnie barszczyk czerw. i pierogi z mięsem i kapustą :tak:

Miłego dnia dziewczyny .
 
Do góry