reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Mnie sie tez podobaja rozne mudnyry, marynarki wojennej, kapitanow itp.... :-)

SSMama dla mnie tez dziwnie sie zachowal.. my z moim tez sie nie raz kłócimy ale nigdy nikt nie wyszedl z domu i trzasna dzwiami... a tym bardziej zeby nie wrocic na noc do domu i nie dac znaku zycia.. dla mnie to zachowanie bardzo nie odpowiedzialne jest... jak moze tak sie zachowywac? i dopuszczac do tego zebys tak sie martwila... no jakas masakra!!
 
reklama
Malus no ja wiem ale doslownie wszystko jest w stanie mnie wkurzyc.Bylam wlasnie niedawno na spacerze w sklepie kupilam sobie rybke w buraczkach z ogorkiem konserwowym w majonezie pychorka:tak: a dzis mnie naszlo na pieczarkowa i.......uwaga nie moglam sie powstrzymac golonke haha :-D
Tez zdawalam do policji i pozdawalam tylko mojemu ten zawod sie nie podoba :sorry2: twierdzi ze nie dla kobiet i ze nigdy by mnie w domu nie bylo.
A moje marzenie jakie wtedy mialam chcialam pracowac w oddziale antyterrorystycznym :-) czyli potocznie mowiac byc czarnuchem :-D
 
Ostatnia edycja:
Miałam pracować w więzieniu bo ja jestem po resocjalizacji:-)
Pół roku pracowałam w policyjnej izbie dziecka było superr:-p
ja jestem społecznik..odwaga to tu ma nie wiele wspólnego no ale się nie udało:-(
Aschlee mieszanka wybuchowa ale jedz kochana to co ci smakuje:-)
 
Starające się: 18 do potwierdzenia
II kreseczki: IV'14=>7, V'14=>17,VI'14=>13,VII'14=>12,VIII'14=>9,IX'14=>3

Październik 2014:

Cyntia85,agamemnon,agniecha83,Monarti,Aschlee25,Do mka12,Lisica.,K_a_S,asik 87,SSMama

Czekamy na potwierdzenie:

Kraolina - @5.02

doska1 - @ 6.02
Nachtigall - @ 6.02

gabis - @12.02

A jak z Wami dziewczynki?


Luty
AsiaSz - @21.02
Agaawa - @23.02
watpliwosc - @25.02
goska03 - @26.02
dziuneczka - @27.02
CzekaCudu - @28.02
Marzec
Olusia7982 - @1.03
ana0808 - @3.03
gabis - @7.03
jołasia - @8.03
Blair87 - @10.03
Anulka1988 - @ 12.03
mligocka - @14.03
JustynaU - @ 25.03
Kwiecień
mychunia - @6.04 6

Poczekalnia
anuszka,karotka00,wandzia_ 23,celta,susel,
malena100,Mississ1301,fox,Leemonca, Conti,Anna223,Dominika_89,ewelinka_shn,czarna2532, karolina859,MotylkowaOna,m-s,kalisia,Gochson,Bezdzietna
 
No prosze podziw dla was laseczki.... :tak: moja kolezanka tez jest po resocjalizacji i tez chciala pracowac w wiezieniu ale nie ma niestety pracy... :-( no ale zobaczymy... moze sie uda.. a oddzial antyterrorystyczny to chyba musi byc ciekawe...
 
reklama
Do góry