reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Blair He he to by była niespodzianka co :-) ale na testowanie jest zdecydowanie za wcześnie bo nie dawno ciotke pogoniłam kijem :D
Maluś pewnie masz racje gdybym zaszła szybko bym zmieniła zdanie ;)
Ewelinka my tak samo się zabezpieczamy jedynie przy tabletkach które brałam stosunek był do samego końca ale one one okazały się za słabe
 
reklama
A ja mialam wkladke domaciczna. Mega wygoda ;-) i na pewno do tej metody wroce jesli bedzie potrzeba.

Blair ;-) oh ty uparciuszku.

Ewelinka kciukasy za prace. A co to za firma?
 
Asia, mi lekarz po poronieniu zaproponował Wkładkę domaciczną, ale zrezygnowałam, bo nie mam do niej przekonania. Tabletki brałam przez kilka lat i po urodzenia młodszej córki jak brałam tabletki nie miałam ochoty w ogóle na seks, po odstawieniu od razu ochota wróciła :)
 
Karolina - może zdarzyć sie tzw plamienie okołoowulacyjne (już parę dni przed lub w trakcie owulacji). Jesteś w 12 dc, więc to jest bardziej prawdopodobne.
Może ono wystąpić z jajnika, bo pęcherzyk rośnie, a jajnik jest bardzo ukrwiony i taki 2 cm pęcherzyk gdzieś go może podrażnić. Albo z powodu normalnego w trakcie owulacji wahania hormonów. Ja miewałam takie plamienia śródcykliczne parę razy w roku.
Może lepiej dziś porozmawiać i dziś jeszcze zadziałać :-D Albo tak go upij, że nie będzie wiedział co robi ;-) Żartuję, hihi.
 
Karola mi się pomyliło że jesteś 12dni po owu, nie wiem czemu... no to faktycznie wygląda na okołoowulacyjne plamienie, kiedyś tak miałam i lekarz powiedział że jak jest plamienie to w tym dniu jest owu...

Asiu oj tam oj tam ;P

SSMama gdzie jesteś????????? jak sytuacja z Mężem?
 
Anula1988 powiem tobie ze tez kiedys wolalam sie uczyc po nocach niz w dzien ale pozniej mi sie to zmienilo.. zasypialam nad notatkami, no chyba ze byl to ciekawy przedmiot a nie jakies badziewie.... :tak:
Malusiolka no widzisz faktycznie nie napisalam tego.... jednak mam skleroze... pierw pamietalam a potem mi umknelo....:happy2: dostalam @ wiec przepisz mnie prosze na 1 marzec....
ewelinka_shn trzymam kciuki za nowy pierwszy dzien.... :-)
karolina859 to teraz trzymam kciuki za 2 kreseczki....;-) na spokojnie sobie porozmawiacie a nie w biegu....
 
Gochson - to rzeczywiście długo trzeba czekać na wyniki. &&&&&& by były pomyślne.

Malusiolka - :-*

Karola- jestem pewna że twój Emek się zgodzi :)

Hehe u mnie w tym cyklu słowo ciąża nie padło ani razu.
Może myśli że się nie staramy......
 
Iwo hi hi ja tez mam taki plan na mojego spinacza w kokejnym cyklu ;-)

Malus ja bylam bardzo zadowolona 4 lata mialam spokoj i co wazne brak jakichkolwiek dolegliwosci.
 
reklama
Nie, nie dzwonił, ale dzwoniłam do naszego znajomego, co z nim pracuje i mi powiedział, że w pracy jest...


Anula, ja też mam w piątek egazmin! :-D Z tym, że językowy :-) Zalatany dzień, egzamin i dwóch lekarzy, będę trzymać kciuki ;-)


Dziękuję jeszcze raz wszystkim za gratulacje :-p


Malusiolka, ja do LUX MEDu chodzę, on jest praktycznie wszędzie, a ten najbliższy to dwa budynki dalej :-p Poza tym przesyłają wyniki na bieżąco na maila, więc nawet nie trzeba tam iść. Mówiąc o, idę sprawdzić resztę wyników ;-)
Co do męża to poznaliśmy się jak on wyjechał na wakacje do Dubaju, tak jakoś oprowadziłam go po mieście i on wyjechał z "pobierzmy się" :-D Oczywiście, wcześniej była jakaś chemia i inne pierdoły, a ja się zgodziłam. On nie chciał ze mną zamieszkać w ZEA, więc się spowrotem do PL przeprowadziłam :sorry2:


watpliwosci, ja też miałam plamienie wtedy, kiedy @ powinnam mieć, nie martw się ;-) Jeszcze wszystko przed Tobą, no ale to rzeczywiście może być wkurzające jak się czeka i czeka, i się nakręca, a trzeba jeszcze tak długo czekać na wynik :-) Znam to, ale uwierz mi, że nie ma powodów do zmartwień, przynajmniej nie teraz ;-)


iwo, to rzeczywiście przyjemny prezent od losu :-) Może dobra wróżba :-D I wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ;-)


ewelinka, trzymam kciuki za pierwszy dzień w pracy :-)




Aschlee, to masz jeden dzień przede mną! :-D Znaczy, magiczne coś w internecie tak mi wyliczyło, ale tak powinno być :-p A ja marzę, żeby jednak dzidzia urodziła się 12.10, bo to moje urodziny i byłoby po prostu wspaniale :-p Chociaż, ważne, żeby zdrowa była, co tam :-) A nie możesz się jeszcze przespać chwilę, a potem posprzątać? ;-) Nie przemęczaj się.


Blair, wcale Ci się nie dziwię, też bym się sama nie oświadczyła :-p


A mnie dziś wzięło na wspomnienia, wyjęłam album i oglądałam. I tak mi się jakoś tęskno zrobiło, jeszcze jak wam powiedziałam o ZEA to już w ogóle :-p Ah, świruję :sorry2:
 
Do góry