reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

jołasia, pączuś wygląda pysznie <mniam> :D Ja nie wiem czy w tym roku będę piec pączki, czy kupie.

SSMama, gratuluje wysokiej betki :) Sprint masz kobieto :p Blisko masz do szpitala, skoro tak szybko wiedziałaś jaki wynik?:)

Blair, dziękuję za przepis =*

SSMama, właśnie tak jak Asia zwróciłam uwagę na Twój suwaczek. Szybko ten ślub był :p Nie zdążyliście nawet się poznać. A jak się poznaliście i kto zaproponował ślub? :>

watpliwosc, nie denerwuj się, bo znowu zaczynasz się nakręcać ;/ Kochana, w końcu Wam się uda <przytul> Zrezygnuj z mierzenia temperatury (jeżeli mierzysz) i idź na całość. A poza tym krwawienie w ciąży współwystępuje i to w dniu spodziewanej @ Ja w obu ciążach miałam krwawienie, a przy kolejnej @, której nie dostałam dowiedziałam się, że jestem między 5/6 tygodniem ciąży. Mocno trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&& =*=*

Blair, może czas pogadać na temat zaręczyn/ślubu? :) Najpierw romantyczna kolacja, a później rozmowa =* Włącz mu film, gdzie ślub biorą i jest pięknie, może go to ruszy :D

Dzisiaj wyjątkowo szybko postanowiłam do Was napisać, bo najmłodsza nie śpi mi od 6:30 odkąd M wyszedł z domu. Teraz starsza wstała i muszę coś zrobić do jedzenia. Wczoraj już mi się nie chciało pisać, jak M wrócił z pracy pojechaliśmy na zakupy, a jak wróciliśmy było już około 19-tej. Trzeba było wykąpać dziewczynki, nakarmić i położyć spać. Na chwilkę zerknęłam na forum, ale już mi się nie chciało odpisywać. Wolałam spędzić wieczór z mężem :)

Oluś, a jak z Tobą? Nie doczytałam. Kochana, udało Wam się, czy jeszcze @ nie zawitała? &&&&& =*=*

Gochson, co tam u Ciebie? Nie odzywasz się =*

Miss, tęsknie za Tobą Kochana =*=*

iwo, ja kupon lotto kupiłam w środę dzień przed porodem, a w czwartek urodziłam pierwszą córkę i wygrałam 20 zł :-D:-D
 
reklama
Malusiolka - ostatni raz to chyba z 3 lata temu miałam trójkę.

Ssmama - jak sytuacja dzisiaj?
 
Hej :)

Ja już w pracy, ale się rozleniwilam przez ta chorobę ;P

SSMama i jak dziś sytuacja?

Malus czasem mam ochotę z Nim na ten temat pogadać, ale nie chce z drugiej str żeby zrobił to dla świętego spokoju...

Iwo gratulacje :)

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka
 
Witam


Malusiolka dzięki za pamięć. Podczytuje Was ale nie mam za bardzo o czym pisać. Kibicuje wszystkim staraczkom. Ja odpoczywam, łykam suplementy i robie badania.


SSMama gratuluje i zyczę spokojnej ciąży.
 
Gochson, odpoczywaj Kochana i od czasu, do czasu odzywaj się =* A badania wszystkie w porządku?

iwo, ja raz tylko te 20 zł wygrałam, a tak parę razy ze zdrapek i wyszło gdzieś około 50 zł :p Dlatego też nie gam, bo wiem, że mam pecha :p

Blair, dlatego też możesz podchodzić do tego powolutku. Najpierw zaproponuj wspólne oglądanie. Pierwszy film może być komedią, a drugi możesz włączyć coś romantycznego :) Mam nadzieje, że to coś zadziała =* A dla świętego spokoju jakby miał to zrobić, to bym głupio się czuła. Chyba, że Twój chłopak czeka do Świąt (też może być tak) i chce zrobić Tobie miłą niespodziankę :)
 
Hej dziewczynki. Ja juz w pracy. Noc kiepska, kuzwa estrogeny mi sie snily masakra jakas chyba mam beret zryty ;-)

Iwo wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy. Oby szczesliwie przez cale zycie. A i ta 3 moze cos oznaczac.

Gochson daj znac jak badania.

Blair nie spinaj sie. Albo ty mu kleknij ;-)

SsMama jak stary? Wrocił?
 
Hej Kochane ;-)
Ja w drodze na dzień probny do nowej pracy.
Od wczoraj boli mnie prawa reka od lokcia w dol... nie mam pojecia od czego ale juz mnie to meczy :/
Z rana zdarzylam się jeszcze poklocic z A... wrrr zapowiada się cudowny dzień.
 
witam dziewczyny :-D

blair kochana, a Ty czasem za bardzo tego nie chcesz? Tych zaręczyn? To musi być niespodzianka, coś co będziesz wspominać długie lata....

SSMama jak ochłonie zacznie się cieszyć zobaczysz na razie jest w szoku :-D

iwo zawsze coś :tak:

Miss właśnie co z Tobą?
 
reklama
iwo, Wszystkiego Najlepszego w dniu rocznicy :D

Ja już po śniadaniu. Moje córki oglądają, a mi się nic nie chce. Z chęcią położyłabym się spać. Ale mogę pomarzyć o tym, aby chociaż na chwilkę położyć się, bo zaraz dziewczynki będą po mnie skakać.
 
Do góry